Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én csak annyit szeretnék...

Rea88 kérdése:

Én csak annyit szeretnék kerdezni hogy járt e már úgy valaki hogy keset a mensije majd meg jott de csak egyik nap volt verzes utana levö nap barna folyasa volt. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Regota szeretnenk babat de eddig sajnos nem sikerult.A menszeszem keset 13 napot, csinaltam tesztett de nagativ lett.majd meg jot.De csak egy napra most peddig barnas flyasom volt 2 napig.Mieleot meg jot volna a hasam alul szurkalt es olyan meg jon erzesem volt.A mellem nagyon erzekeny meg mindig.hom ingadozik.Szerintetek lehetek terhes.????

#ha igy vagyok?
2014. máj. 6. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első várandós hónapomban "rendes várt" időben megjött, igaz élénk piros vérzéssel nem járt, de 4-5 napig barnázott. Mellette volt 1-2 , de tényleg csak apróbb jel, hogy ez más, mint az eddigi megszokott hónapok. A 6. hétben voltam, amikor csináltam a tesztet, már pozitívat jelzett. Sok sikert!
2014. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Alapvető szavakat tanulj már meg leírni! Gyereket akarsz de helyesen írni meg nem tudsz! Ezt borzalmas volt olvasni is!
2014. máj. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!