Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az este barátnőmmel szeretkezé...

0110_fighter kérdése:

Az este barátnőmmel szeretkezés közben kiszakadt a gumi és nem vettük észre bele élveztem de kb 8 órára rá bevette az esemény utánit (Escapelle)nem tartunk még ott hogy gyereket vállaljunk mire számítsak?

Figyelt kérdés

febr. 14. 04:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bőven időben vette be az esemény utánit, a terhesség miatt nem kell aggódni.
febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
És 8 óra után hogy derült ki?😆
febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem 8óra után derult ki annyi ido volt beszerezni a tabit
febr. 14. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, vesszők nélkül úgy értelmeztem, hogy azt sem vettétek észre, hogy beleélveztél.
febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, pont akkor szakadt ki a gumi amikor a férjem elelvezett .

Mivel már van két gyerekünk, többet nem is akarunk, másnap beszereztuk a gyógyszert, kb délbe vettem be, és nem maradtam terhes .

Szóval nem kell felni.

Felelősek vagytok amúgy, nem csak vártok, hogy mi lesz, ez jó. Bárcsak mindenki olyan lenne mint ti vagytok.

febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon helyesen cselekedtetek. Jó eséllyel semmi gond nem lesz.
febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

72 órán belül került a tabletta a szervezetbe, tehát nem lesz terhesség.

Viszont pár hónapig számítani kell a menstruáció rendellenességre. Összevissza jöhet meg, vagy épp kimarad. Ne ijedjetek meg, ez a gyógyszer hatása.

Felelősen jártatok el, így kell csinálni.

febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!