Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 éves vagyok, férejem 32....

28 éves vagyok, férejem 32. 4hónappal ezelőtt szültem ikergyermekeket. Szeretnénk majd nekik kitesót (nem hitel babák,szerencsére nincs hitelünk,nem is akarunk) szóval a lényeg történt baleset,nem mentünk eseményutániért folyt lent??

Figyelt kérdés
Mert ha jön a tesó jön ha nem akkor nem. Szerencsére a férjemnek magyon jó fizető állása van, nekem is jó a jövedelmem. Így anyagilag szerencsére nem okozna gondot. Szerintetek úgy hogy effektív frissen szültem,úgy mennyi esélyem van? 3napos a ciklusom most vagyok a 18.ciklusnapon. Szerintetek ha már tesztelek akkor kimutatja?Következő nem várt február 29.-én kéne,hogy megjöjjön. Jelenleg csak x-epil tesztem maradt meg,az kimutatná már?illetve a 18 nappal ezelotti ciklusomnal meg nem vedekezutünk és ott is élvezett belém de rá 2-3 napra megjött,gondolom az a “baleset” nem szamít már a mensi miatt??

#terhességi teszt #babaprojekt #Ikrekutanibaba #Frissszules
febr. 18. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Fuh, hát mindenesetre nagyon bátor vagy hogy az ikerbabák mellé frissen bevállalnál még egyet vagy kettőt :D
febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Baromira nem javasolt 6 hónapon belül teherbe esni szülés után, mert növeli a magzati kockázatot (koraszülés, alacsony születési súly).

Ha ráadásul császárral szültél, akkor 18 hónap a javaslat...

febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

3x elolvastam a kérdést és nem értem, úgy tűnik, hogy annak ellenére, hogy szültél nem igazán érted a női ciklus működését és/vagy mintha rosszul használnád a ciklus kifejezést is.


Ha ma vagy a 18. napon, akkor febr. 1-jén voltál az 1. napon, aznap kezdődött a menstruációd, szóval a 18 nappal ezelőtti ciklusod alatt az előző ciklusod érted? Hogy abban a ciklusban is szexeltetek védekezés nélkül? És utána 2-3 nappal megjött a menstruációd? Akkor abból nem igazán eshettél volna teherbe, egyrészt mert (30 napos ciklussal számolva) a 27-28. napon voltatok együtt, kicsi az esélye olyankor és menstruáltál is utána 2-3 napppal.


Ha jól értem ebben a ciklusban is együtt voltatok védekezés nélkül és azt akarod tudni, ezt már nézheted-e teszttel? Ma vagy a 18. napon, mit akarsz tesztelni? Hányadik napon voltatok együtt? Az ovulációd kb. a 15. nap környékén lehet ha 30 naposak a ciklusaid (nem szoptatsz? nem is fejsz? mert ilyet sem nagyon hallottam még, hogy valakinek 4 hónappal a szülés után már a 2. ciklusa jön meg), tehát ha akkor voltatok együtt akkor még épp csak halad a megtermékenyített petesejt a méhed felé. Ha elmarad a menstruációd, akkor tesztelj.


A magánvéleményem pedig az, hogy borzasztóan korai még a következő gyerek, védekezzetek, ha szexeltek és a mensturációd is visszaállt.

febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
18.ciklusnapon még csak pár napja volt ovud kb 2-3 napja,a teszt nem mutat ilyenkor semmit
febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

"3napos a ciklusom" 😅😅😅

Ó,anyám...

febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Első, igen, szerencsére az ikreim bebizonyították,hogy bírok velük, nem sírosak🙏 átalusszák az éjszakát is már 2hónapja🥰

Második, természetes úton szültem,ők is korababák mire beértünk a szülészetre kint is voltak.Nem voltak fájásaim nem volt se magzatvíz csak a nyákdugó ment el,bementúnk mert hát én ilyet még nem láttam,nem tudtam mi az. Megnézett az orvos és mondta akkor mehetünk szülni 34.hétre bújtak ki. Előtte én versenyszerűen rudaztam meg edzettem, így nekünk a doki azt mondta 4 hónapos korukig nagyon vigyázzunk,utána meg ha úgy érezzük próbálkozhatunk. Így most ez a 6 hónapon belüli dolog nekem új🥲 pedig orvossal egyeztettem.


De köszönöm mindkettőtöknek a választ!😊

febr. 18. 19:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg tesztelj, addig tök felesleges és korai
febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

No majd ha jön a fogzas meg az alvási regresszio örülni fogsz, hogy élsz 🤣

Minden bantas nélkül kérdezem mi visz rá, hogy ikrek mellé, akik ráadásul ilyen kicsik kistesot akarj?

Öngyilkos akarsz lenni? 😅

febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
64%
Nem tudom miért bántjátok, a FÉREJE majd segít...
febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8# Pont ezen gondolkoztam én is. 4 hónaposan még én is azt mondtam,hogy áldott jó baba a lányunk,na utána mozgásfejlődés fél évtől,fogzás,meg ami csak létezik,ő ott "romlott" el. Nem aludtunk utána már olyan sokat,na de meg a többi. Nálunk most 19 hónapos a lányunk,kismama vagyok,23 hetes. Hát kérdező,nem egyszerű komolyan mondom. Alapjáraton ez a terhesség 2 hét kórházzal indult,borzasztó nehéz volt nélküle és neki is. Ezt is vedd számításba,sajnos. Plusz most már érződik a dac szele,öntudatos,akaratos. Úgyhogy mi felkötjük előre a gatyánkat még így is,hogy a férjem mindenbe partner tényleg. 1 éves mellé el se tudnék képzelni egy újszülöttet,hát még két egy éves mellé. :D Az orvosok meg rendszeresen megjegyzik,hogy nagyon korán vállaltuk be. De ez csak személyes véleményem. Ti dolgotok,kitartást. :D Viszont tesztelj,amikor késik.
febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!