Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2.-án látott a nőgyógyász egy...

2.-án látott a nőgyógyász egy 20mm-es tüszőt. Halvány terhességi teszt a mai napon?

Figyelt kérdés

Azt mondta 2.-án a doki, hogy hamarosan megrepedhet. 3.-án voltunk egyutt. Ma reggel x epil teszt extra halvány, időn belűl, tehát nem száradási csík.

Viszont ma vagyok a ciklus 34. napján.

Létezik, hogy a 2.-an 20mm-es tüsző sokkal később repedt meg?

Termeszetesen holnap csinalok egy ertelmesebb tesztet, menszesz tünetem nincs, meg csak mell fajdalmam sem.



#terhesség #X-epil #ovuláció #Ciklus 34. nap #20 mm tüsző
febr. 20. 05:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem 2án, hanem 3án-5én repedt csak meg. Pár nap múlva csinálj egy másik tesztet, azon már egyértelműen kellene látszódnia.
febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az x-epil az 25-ös, az még normális hogy halvány. Vegyél egy 10-es tesztet azon egyértelmű lesz.
febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha most delelott megcsinalom a 10-es tesztet(pl predictor), annak mutatnia kellene valamit, ugy h nem az elso vizeletbol lesz?Az x epil elsobol volt ma hajnalban.
febr. 20. 07:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutatnia kell, de én inkább türelmes lennék a helyedben és holnap reggel csinálnám meg elsőből.
febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Predi vagy egy Facelle már napközben is mutatná. Engem biztos nem hagyna nyugodni, és megcsinálnám ma, de bekészítenék egyet reggelre is, ha nem lenne megnyugtató a mai eredmény :)
febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pont ugyanigy tettem en is:D

10-es tesztet vettem(cyclotest), 2db van benne. Megcsinaltam mist delelott es teljesen negativ. Ugy gondolom, hogy ha az x epil halvany pozi akkor mar egy 10-es tesztnek is legalabb halvanynak kellene lenni. De ez full negativ. Szoval holnap reggeli elsobol megcsinalom a masodikat, bar 13-15 nappal a velt ovulacio utan nem hinnem hogy pozitivat jelezne ha eddig negativ volt.

febr. 20. 09:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Utalom ha befejezetlen marad a topic ezert irom, ma reggeli teszt is negativ, hőm fent, menszesz tunetek sehol.
febr. 21. 07:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet kémiai volt, az kb egyik napról a másikra negatív testtet mutat és pár nap késéssel megjön. De az is lehet, nem volt tüszőrepedés, hiába volt domináns tüsző.


Sajnálom. Azért még egy x-epilt lőjj el, mindig azonos teszteket kell összehasonlítani.

febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez van tervben. Reggel homerozes utan megcsinalom( ha nem esik le a hom, mert nekem aznap reggel esik mindig le 37-rol 35,6-ra kb amikor megjon 2 oran belul). Aztan varakozo allaspontra teszem magam:)
febr. 21. 14:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Reggel leesett a hom es a 36. ciklus napon megjott.
febr. 22. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!