Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből szerintetek lehet baba ?

Ebből szerintetek lehet baba ?

Figyelt kérdés

1 éves lesz a pici szerelmünk, így döntöttünk jöhet a kisteso.

3 aktus volt, mert beteg lett férjem erős gyógyszert szed így most pihentetjük míg helyre jön. Mióta szültem elég össze vissza van menzesz, 28 naptól 41 ig

Most 2 hónapja kb 35. Napra jött meg. Nem csinálok ovu tesztet nem is akarok. Alkalmazás szerint ovu előtt 10-5-2 nappal védekezés nélküli szex volt. Tudom ez nem sok, és senki sem jós. Csak arra lennék kiváncsi mennyire lehetseges a baba ? Aki hasonlóan és 1 év után vágott bele? Illetve mikor lehet tesztelni ? Első babánal pár nap késésnél teszteltem csak, de ugye mivel most elég furi a ciklus így 28-41 nap között elég sok idő van. Köszi ha válaszolsz



febr. 20. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, van rá egy 7-8% esély.
febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos, hogy volt-e egyáltalán ovud, és ha volt is, pont a naptár szerint. 50-50. Vagy igen, vagy nem. De szerintem nem sok. Kéne ovutesztelned, ha ennyire szeretnétek.
febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most vissza néztem mikor terhes lettem, mensi utan 4.-8.-12.-15. Voltunk együtt, most mensi után 7-12-15. Majd meglátjuk 🤷🏻‍♀️ mindenesetre én

bizom benne 🤷🏻‍♀️

Nem nekem való az ovu teszt. Nem akarok ragorcsolni, majd jön amikor jönni szeretne, de azért kicsit csak izgatja a fantáziám.

febr. 20. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ha 28 napot veszek figyelembe akkor 2 nap múlva kene megjonni ha 31 et akkor 5 nap múlva tehát lehet tesztelek egyet holnap reggel, csak úgy kíváncsiságból, hogy ha sikerült akkor mennyivel mutatja hamarabb 😅
febr. 20. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ovu tesztelsz, ami szerintem jó döntés ( kevésbé görcsölsz rá), akkor érdemes kétnaponta együtt lenne a két menstruáció között. Így van a legnagyobb esély rá!


Szorítok, hogy már ez a hónap sikeres legyen! 🥰

febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰
febr. 20. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne teszltelj (ovu) mert csak rágörcsölsz.

Egy érzékenyebb teszt már lehet mutatna valamit.

febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!