KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Van meg valaki 8dpo-n? 😁

Van meg valaki 8dpo-n? 😁

Figyelt kérdés
hogy vagytok? Mit ereztek? Vannak tunetek? Miota probalkoztok? Izguljunk egyutt 😊

febr. 21. 08:20
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** vĂĄlasza:

Igaz, nekem mĂ©g csak most a napokban lesz peteĂ©rĂ©sem, de vĂĄrjuk mĂĄr, 9 hĂłnapja prĂłbĂĄlkozunk. 2 halvĂĄny pozi teszt Ă©s kĂ©miai van mögöttĂŒnk eddig. Bizakodunk nagyon :)

Nektek pedig megy a drukk! :) ti miĂłta prĂłbĂĄlkoztok kĂ©rdezƑ? :)

febr. 21. 11:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Ez a 6dik ciklusom. Eddig volt nekem is egy kemiai es egy felejtos ciklusom is a 6bol😅

meg probalkozas elott pco gyanuval diagnosztizaltak,most nemreg kezdodo ir is kijott.(semmi tunettel,csak egy eve volt hogy 40-50napos ciklusaim voltam de ahogy jott a babaprojekt az agyam atkattant es stabil 32naposra all beđŸ€Ł)ugyhogy egyelore sajat kezuleg vettem kezbe a dolgokat, vitaminok es etkezes modositas es ugy erzem hasznal, sok arulkodo jele van😁

nagyon szoritok nektek is!! En mar olyan turelmetlen vagyok 😁

febr. 21. 12:07
 3/56 anonim ***** vĂĄlasza:
7.dpo stimulĂĄlt hĂłnapban. Te mikor szeretnĂ©l elƑször tesztelni?
febr. 21. 20:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Szombaton gondoltam 10es teszttel. Az mar 11dpo,kb eldonti a helyzetet. Es te?
febr. 21. 20:17
 5/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Én vasĂĄrnap. Nagyon remĂ©lem mind kettƑnknek pozitĂ­v lesz. Te is stimus hĂłnapban vagy?
febr. 21. 20:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nagyon remelem en is! Szoritok neked! Nem volt szukseg stimulalasra, van peteeresem.
febr. 21. 20:46
 7/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Ennek nagyon örĂŒlök, sajnos Ă©n mĂĄr az 5.stimus hĂłnapom taposom. :/
febr. 22. 01:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Sokat probalkoztatok elotte? Vagy egybol igy kezdted?
febr. 22. 06:19
 9/56 anonim ***** vĂĄlasza:
ElƑtte 2 Ă©ve prĂłbĂĄlkozunk. Ti?
febr. 22. 06:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Oh akkor mi meg kicsik vagyunk. Ez a 6dik ciklus. Egy kemiai volt eddig.
febr. 22. 07:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!