KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Van meg valaki 8dpo-n? 😁

Van meg valaki 8dpo-n? 😁

Figyelt kérdés
hogy vagytok? Mit ereztek? Vannak tunetek? Miota probalkoztok? Izguljunk egyutt 😊

febr. 21. 08:20
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** vĂĄlasza:
KĂ­vĂĄnom, hogy ne is legyen tĂ”bb. Érzel valami tĂŒnetet?
febr. 22. 08:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Semmi olyat amit nem lehet pmsre fogni sajnos. Tegnap-tegnapelott egy egy pillanatban elfogott az agresszio 😂 most meg jo kedvem van epp.mintha a mellbimboim is erzekenyek lennenek de hol erzem hol nem. az etvagyam nott meg,hol tomnem magam hol nem plusz most a gyomorszajam faj.

meg egy hetem van a nemvartig, atlagban 16napos a lutealisom. Ilyen hamar nem szokott pmsem lenni de ki tudja. Neked? Erzel valami szokatlant?

febr. 22. 08:31
 13/56 anonim ***** vĂĄlasza:
HĂĄt mĂĄr Ă©n nem..sok negatĂ­v teszt utĂĄn mĂĄr nem merem beleĂ©lni magam..mindenkĂ©pp Ă­rd meg vĂ©gĂŒl mi lett <3
febr. 22. 15:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
El tudom kepzelni. Nem is tudom milyen erzes lehet annyi probalkozas utan. En mindegyik ciklusnal mikor reggel tudtam hogy teszt ido lesz ejjel megalmodtam a pozitivat...es mindannyiszor negativ lett.mar csak az a keseru erzes..nagyon szoritok neked, tenyleg mar megerdemelnetek!!
febr. 22. 16:02
 15/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Nagyon kedves vagy! Nem tudnĂĄm megmondani mennyi negativ tesztem van :)
febr. 22. 16:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Nem bĂ­rtam ma tovĂĄbb, csinĂĄltam egy 25-ös tesztet, ami persze full negatĂ­v. El is ment a kedvem mindentƑl. Te hogy vagy?
febr. 23. 10:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:

9dpon vagy nem? 25os teszttel csoda volna pozitivat kapni ennyire koran 😅

En megvagyok, meg birom holnapig ha ma reggel nem teszteltem. Kijottek ilyen viszketos pattanasok amik nem szoktak lenni menzi elott, meg tegnap ota nagyon sok a savam es ahhoz kepest hogy kozeleg a nemvart etvagyam sincs. De nem akarok nagyon remenykedni mert rossz lesz igyis a csalodas

febr. 23. 10:28
 18/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Igen, 9 :D van itthon predi is, de az drågåbb sokkal azt mår a nem vårt napjåra tartogatom. De nem érzem azt, hogy sikeres lett volna a hónap. :/ Remélem neked össze jön :)
febr. 23. 10:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
En se erzem azt az erzest amugy...azt mondjak mikor sikerult sokan megerzik 😅 hat en sose erzem, meg a multkor se ereztem a kemiainal. nem is remeltem akkor hogy osszejon mert ovu elott par nappal voltunk egyutt.
febr. 23. 11:27
 20/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Van mĂĄr gyereked? :)
febr. 23. 13:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!