Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete késik. A méhszájam...

Két hete késik. A méhszájam fent van, de a teszt negatív. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Mikor meg kéne jönnie, és együtt vagyok a párommal, mindig érzem én is, és ő is, hogy lent van a méhszájam. És most nem érzek semmit. Nagyon fent lehet. Mikor negatív lett a teszt, már mindenfélét beképzeltem magamnak.Szerintetek lehet ciszta? Vagy csak a terhességnél van fent?
2010. okt. 24. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor szerintem nem vagy terhes, bár fura, hogy ennyi ideje késik, de ennyi idő után a tesztek már kimutatják a nap bármely szakában. Mostanában teszteltél?
2010. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyedben én elmennék nőgyógyászhoz. Ha 2 hét késéssel a teszt negatívat mutat, akkor lehet, hogy nem terhesség miatt késik a mensid.
2010. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tesztet akkor csnáltam amikor még csak 5 napja késett. A negatív teszt után már nem is akarok többet tesztelni, szerdára kaptam időpontot a dokinál. Én úgy gondolom, hogy későn volt peteéréesem és még akkor korai volt a teszt. Azóta több tüntem is van. Mégis ahogy itt nézelődöm és kérdezgetek egyre többen írják, hogy inkább ciszta már mint baba. Tudom hogy szerdán kiderűl, de már nagyon ideges vagyok.
2010. okt. 25. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ha olvasod, mi lett végül, kérdező?
2020. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!