Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne, hogy terhes...

Lehetséges lenne, hogy terhes vagyok, vagy csak a gyógyszer az oka?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom jelenleg, mi van most.

Ősszel kezdtem el szedni antidepresszánst és szorongás oldót fogamzásgátló mellé. Az orvos azt mondta, lehet együtt szedni őket.

Viszont azóta gyakorlatilag nincs menstruációm, néha nagyon minimális barna váladék, de elvileg ez a gyógyszer pont, hogy erősebb vérzést tud okozni, ez nincs a mellékhatások között.

Azóta már 2x csináltam terhességi tesztet, negatívak lettek.

Viszont kicsit valahogy az alakom is változott, de ugye nem tudom, nem -e ez is az antidepresszánstól? Nem érzékelem, hogy híztam volna, de valahogy mindig olyan puffadtabb az alhasam környéke, szűknek éreztem a nadrágjaimat, vettem is azóta pár újat. De amikor koplalósabb napot tartok, akkor se lesz kisebb a hasam, tehát olyan, mintha nem az evéssel függne össze.

A nőgyógyász legutóbb meg nem vizsgált meg, mert hogy múltkor is teljesen rendben volt minden, és szerinte esetleg a fogamzásgátló váltást lehetne megpróbálni..


Szerintetek? Menjek el esetleg ultrahangra azért, vagy az antidepresszánsok okozhatnak ilyesmit?


febr. 26. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszted, egészen biztos, hogy nem vagy terhes.
febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőne a pocakod, az a teszt már rég pozitív lett volna.
febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!