Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 éves a kislányom. És terhes...

1 éves a kislányom. És terhes lettem. Nem védekeztünk,igazából október 15 .én volt időpontok a dokihoz hogy írunk fel gyógyszert,de baba van. Mit gondoltok nagyon kicsi a korkülönbség?

Figyelt kérdés
3 gyerek van 13 ,5,1 évesek. A legkisebb nagyon nehezen akart összejönni igazából nem védekeztünk a második után sem,nagy nehezen összejött mindnefele hormon szedése után,most a kislányom születés után nem siettem el a védekezést,úgy gondoltam hogy nem tudok így sem hamar teherbe esni...és tessék...félek hogy nehéz lesz a gyermek nevelés, sokszor így is kiborulok... Anyagilag nem állunk tisztul,dolgozunk férjem vállakozik is. Nem az anyagiak miatt félek hanem hogy boldogulok 3 kicsivel....a nagylanoymt nem szeretném terhelni ilyen szinten ...nyilván segít de nem szeretném felettébb igénybe venni
2022. szept. 19. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire nem várhatod el a nagytól, hogy egy kicsit is ingyenes bébiszitter, takarító legyen.
2022. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt neked kell tudnod. 3 gyerek után tudod mire vallalkozol. Megoldani mindent meglehet. Mi a másik opció? Elveteted? Szerintem végig tudod gondolni csak most megijedtél
2022. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elvezetni semmi felekepp csak most ez lesokkolt.es félek a mindennapi apró dologtól oviba menet bevásárlás,rend rakás,ilyesmi
2022. szept. 19. 13:09
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem igen, elég kicsi.

Megis mit vártál, ha nem védekeztél, ne haragudj... oké, az előző nehezen jött össze, de az hol jelenti azt, hogy ez így is marad?

Ha anyagilag sem vagytok a toppon, akkor nem is kérdés annyira szerintem.

És ha akarod ha nem, úgyis a nagyot fogod terhelni vele

2022. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elvetetni
2022. szept. 19. 13:09
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező azt írja, anyagilag nem állnak rosszul, csak az autocorrect kijavíthatta neki.

Kérdező, ez tipikusan olyan kérdés, amit nem fog tudni neked senki megválaszolni. A sógornőméknek 8, 6 és 1.5 éves mellé erkezett a negyedik, nekik pl könnyű volt, de azért, mert nagyon nyugodt baba volt a negyedik. Nagyon sok mindentől függ. Mindent tervezzetek meg, gondoljatok végig előre.

2022. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát èn is beszrnèk a helyedben, kisfiam nemsokára 2 èves lesz ès most indul csak be vele igazán a buli...aztán megmèg +2 nagyobb gyerek, iskolába tanulni, ennyi emberre főzni, hát, van aki biztos kèpes rá, nekem szerintem 2 is sok lenne vagy a maximum határ :D
2022. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Két éves volt a nagy, amikor a kicsi született. Hát az az időszak volt a legnehezebb eddig. Biztos vártam volna még, de így jött ki.
2022. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 6.valaszolo a kijavítását.🙂amúgy amióta tudom melegseggel örömmel tölt el hogy újra át elhetem...csak meg kell még szokni aztán a nehezen majd csak túl leszünk.
2022. szept. 19. 14:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés?
2022. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!