Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat gondot korai terhesség...

Okozhat gondot korai terhességnél egy hangos koncert?Többi lent

Figyelt kérdés

A férjemmel babát tervezünk,van már egy 3 éves fiunk, az elmúlt egy évben pedig 2 missed ab üres petezsák miatt.

Márciusban koncertre megyünk. Ha esetleg ebben a hónapban összejönne a baba,akkor addig 6hetes lennék kb. Okozhat gondot korai terhességnél egy hangos koncert? Vagy inkább ezt a hónapot hagyjuk ki?


febr. 26. 23:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam,hogy fontosabb,bár 3év után azt hiszem megengedhetek magamnak ennyi kikapcsolódást. Mondjuk fölöslegesen válaszolok erre a válaszra,mert a kérdés nem ez volt
febr. 26. 23:59
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy. Ha elmegy, az biztos nem egy koncert miatt van.

#1 meg hülyeségeket beszél.

febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mi gondot okozhatna?
febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

9 hetes várandós voltam amikor elmentünk egy Paddy and the Rats koncertre. Végig ugráltam, táncoltam a koncertet.



Majd a második trimeszter közepén egy retro koncerten voltam, azt is végig táncoltam. Egyedül a mély nyomoktól álltam távol mert olyan fura, rossz érzésem lett tőlük ahogy rezonáltak.


A gyerkőc köszöni jól van, nem süketült meg a hasamban, nem lett koraszülőtt (ezeket a riógatásokat szoktam olvasni itt gyakorin, ha valaki koncertre szeretne menni terhesen)

Most volt egyéves a hallása továbbra is teljesen rendben van.


Nyilván nem mentem be a tömegbe, a szélén és hátul álltam.

febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ártana a nagy hangerő. Barátnőm 8 hónapos terhesen volt a Szigeten anno, ma már felnőtt a fia - túlhordta és egészséges is a gyerek meg a hallása is jó.
febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, van bárki, aki csak egy minimálisan is azt gondolja, hogy károsodás fogja érni a babát, hallássérült lesz? Parás kismama voltam anno, de ez már nekem is durva kategória.
febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyáltalán nem arra gondoltam,hogy emiatt halláskárosodása lenne. Arra voltam kíváncsi,hogy okozhat e vetélést
márc. 1. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, kérdező, de ez ugyanolyan butaság.
márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amikor már több babád elment,akkor azért már szinte mindentől "félsz"
márc. 1. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!