Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad koncertre menni 28...

Szabad koncertre menni 28 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kérdést,de közel 10 évesek,és azóta sokat változott a tudomány.

Nem rock koncert.

Érheti valamilyen hatás a picit?

Van itt más kismama is aki volt koncerten?



2021. szept. 10. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Én a 15. héten már nem bírtam a tömeget, végigállni a koncertet, rosszul voltam, most a 19. héten még elmentem egy koncertre, ahol voltak ülőhelyek is, de én már várandósan nem megyek többre. A 24. héttől nem ajánlják a huzamosabb ideig (90 dB) feletti hanghatásokat, a koncertek általában e felett vannak.
2021. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanitt ismerek olyat, aki a kiírt dátum előtti napon még rock koncertre ment, csak, hogy hozzak ellenpéldát is.

(1. újra)

2021. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Lenne ülő helyem is 🙃

Pár hete vagyok jobban,előtte szinte ki sem mozdultam a rosszullétek miatt,és most úgy érzem ez igazán feltöltene lelkileg.

2021. szept. 10. 23:44
 4/16 anonim ***** válasza:

Persze, én ezt azért is írtam, mert eltérőek az emberek, a tapasztalatok. Én már ezen a héten sem éreztem jól magam, zavart, hogy túl hangos. Van, akik kihangsúlyozzák, hogy a magzatvíz hangszigetel, van, aki meg váltig állítja, hogy káros, szerintem nincs egyértelmű állásfoglalás a témában.

(1. újra)

2021. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Végig voltam, csak a pocakomra vigyáztam. 😊
2021. szept. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Én voltam nem rég, 28 hetesen.

Az egyik egy gyerekkoncert volt, ahová a 3 évesemet vittem el, és nem volt más hely, ahonnan láthattam volna Őt, (és Ő is a koncertet), csak a hangfal előtt.

A nagykoncerteknél viszont azért vigyáztam, nem mentem a színpad közelébe, és oldalt álltam meg, ahol a már nem volt annyira hangos a zene.

2021. szept. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Menj nyugodtan. Van olyan, aki moziba se mer menni..
2021. szept. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Én holnap is megyek, ha addig meg nem szülök (39+2), de nyilván le fogok ülni, és nem a hangszóró elé.
2021. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Első terhesség alatt mentem többször is. Semmi gond nem volt. Most vagyok 23 hetes, szívesen elmennék az István a királyra. De a tömeg miatt most inkább kihagyom.
2021. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást :)
2021. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!