Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 7. napján (a...

A ciklusom 7. napján (a vérzésem utáni 2. nap) voltunk együtt a párommal, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nincs kizárva, de nagyon minimális erre az esély, szinte semmi.
2010. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert enyhe hányingerem van és közérzetem is rossz ill. rosszul alszom ( az elöző terhességemnél is hasonló tünetek voltak),de a peteérésem.olyan 13.-14.napon szokott lenni.
2010. okt. 25. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

De most hol tartasz a ciklusodban?

2010. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a 14.napon.
2010. okt. 25. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz. Ha en most teherbe estem a ciklusom 5.napjan ugy, hogy elvileg most sokkal hamarabb, tehat a ciklus 6.napjan (szex utani nap) volt peteeresem, akkor te is siman az lehetsz. Hetvegen kellene megjonnie, de szerintem terhes vagyok mert azota is (bo 2 hete) mindjart megjon erzesem van minden nap...


Majd megirom neked, hogy az lettem-e.


Benned ment el?

2010. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. okt. 25. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:

10.54-es voltam. Ja es nekem ugyanez a menzeszes erzesem volt szex utan nem tudom hany nappal egeszen vegig a ciklus vegeig, amikor is meg kellett volna jonnie, de nem jott meg mert terhes voltam. De mar a menzesz esedekes napja elott 4-5 nappal pozitiv lett (kozepes erossegu csikokkal) a teszt. Akkor is tudtam hogy biztos az lettem, es lam, mar menzi elott ki is mutatta a teszt. Most ugyanezt erzem! A penteki tesztem negativ lett, de csak kivancsisagbol csinaltam meg, nem lepodtem meg hogy meg nem mutatott ki semmit.


Meg meg annyit, hogy nekem most kivetelesen nem kozepidoben fajt a petefeszkem, hanem a 6.napon egesz nap, szex utani napon. Ja es meg mondjak hogy nem lehet korabban peteeres! HA en most terhes lettem, akkor en vagyok az elo bizonyiteka annak, hogy rendszeres ciklusnal sem mindig a ciklus kellos kozepen van a peteeres. Ez tevhit. Orvosok is mondjak, hogy peteeres barmikor lehet, akar a ciklus 6.napjan vagy pedig hosszu ciklus eseteben a 30.napon is.

2010. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10.54-es megint: Na, az en parom is bennem ment el. Plusz a sperma eletkepes (mindenhol mast mondanak meddig) olyan 3-5 napig megfelelo korulmenyek kozott. Volt jo par no, akik menzesz alatt lettek terhesek, vagy annak elmulasa napjan, netan 1-2 nappal az elmulasa utan. :)


Akartok babat?

2010. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem terveztük,de megtartanánk,most 2,5 éves a kisfiam.Csak furcsa,hogy mindig a ciklus közepén volt a peteérésem és ezért is mertük benthagyni.De lehet,hogy valami vírus még nem tudom,de a teszt még nem mutatná ki,mert pont egy hete történt a dolog.Most cikáznak a gondoltak a fejemben,hogy baba vagy sem...
2010. okt. 25. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Orgazmus hatasara is lehet spontan peteeres. Mi is azt hittuk, hogy valoszinuleg nem esnek teherbe (persze tudom, a ciklus minden napjan van minimalis esely a teherbeesesre), de azert remeltuk, hogy hatha megsem. De ha jon, akkor nem baj, mi is megtartjuk. :)
2010. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!