Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új fajta tea ami segít a...

Új fajta tea ami segít a spermium szám növelésében?

Figyelt kérdés

Gondoltam megosztom Veletek az infot, amire most bukkantam rá. Épp keresgettem a netem, hogy Szerbiában hol csinálnak inszemet, mikor rátaláltam egy fórumra, ahol a következőt írta vki: Illatos gólyaorr (Geranium robertianum) tea segítségével 5 hónap alatt a férje 2m/ml-s eredménye feljavult 25m/ml-re.

Keresgettem tovább és nagyon sok helyen említik, hogy akár 4-6 hét múlva már teherbe is estek a segítségével.

Magyar Google-ban utána néztem, de semmit nem találtam arról, hogy hatással lenne a termékenységre. Szerb google-ba pedig minden hol ezt olvastam róla.

Nálunk kevés a spermiumok száma, párom szed 300 mg E-vitamint minden nap, de lehet, hogy kiprobaljuk a teat.

Ferfinak, nonek egyarant jo, mi mind2 inni fogjuk. Hasznalata: 1-1,5 dl vízben ázni hagyjuk 10 percig, majd lassan kortyolgatva inni. Naponta elég egyszer inni.

Remélem segít majd...


2010. okt. 25. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is kevés a sperma, mi is növeljük, E, C vitamin, Maca vibe , de erről a teáról még nem hallottam..meg hát hiába ha nálunk nem lehet kapni:(remélem nektek segít.
2010. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írja a vikipédia, hogy hasmenés, bélhurut és aranyér, pajzsmirigybetegségekre való.
2010. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem lehet kapni gyógyszertárban MO-n is.

2.válaszoló: írtam, hogy sehol nem említi neten, hogy növeli a termékenységet.

Átmásolom amit találtam:

U praksi, dame ga mnogo više koriste i to za regulaciju menstrualnog ciklusa, ali i protiv upale jajnika . Iako u literaturi nikada nije opisano da ova biljka ima veze sa sterilitetom u praksi se često koristi, pa čak daje i rezultate.

Ez azt jelenti, hogy szabályozza a menstr.ciklust és megvéd a p.fészek gyulladás ellen. HABÁR AZ IRODALOM NEM EMLÍTI DE GYAKRAN HASZNÁLJÁK STERILITÁSNÁL ÉS EREDMÉNNYEL JÁR.

Kül. segítségnek írtam. Én is sok helyen utána nézek mindennek, mielőtt kipróbálom, gondolom más is úgy van vele...

2010. okt. 25. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok és a második is én vagyok:) köszi az ötletet amúgy, mi mindent kipróbálunk, csak próbáltam utána járni neten..holnap meg fogom nézni gyógyszertárba és rákérdezek gyógynövény boltban is, minden segítségre ötletre szükség van, köszi még egyszer:)
2010. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!