Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan gyógyszer, amitől...

Van olyan gyógyszer, amitől esetleg hamarabb teherbe lehet esni? Vagy gyógytea vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Minnél hamarabb szeretnénk babót,milyen "praktikák" vannak hogy hamarabb baba legyen?

Elvileg a cickafarkfű-palástfű teakeverék jo.

Segitsetek!

Elore is kosy.


2010. okt. 25. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a teákat. Én azt javaslom, hogy szedj egy kis Elevitet. Teát csak akkor igyál, ha az orvosod is azt tanácsolja. Anélkül ne, még a végén többet ártasz vele, mint használsz...ezt én most azért mondom, mert olvastam róla jót és rosszat is egyaránt, így számomra ez nem lett egyértelmű, hogy valóban segít. Lehet, hogy van akinek segít, viszont van akinek meg épp nem, hanem bekavar...inkább ne idd a teákat. Vezess hőgörbét, abból meg tudod hogy nagyjából mikor vagy termékeny és akkor legyetek együtt mindenképp! Ez a jó praktika szerintem!
2010. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ketteske ***** válasza:
Használj ovu tesztet, azzal tudod előre, hogy mikor van peteérésed!
2010. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!