Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik-e olyan tuti gyógyszer...

Létezik-e olyan tuti gyógyszer, gyógytea vagy egyéb, amit ha este beveszek/megiszok, biztosan lesz reggel "korrekt", nem folyékony székletem?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok. A munkám miatt keveset mozgok. Meg este már nincs is kedvem hozzá. Eddig amikor rendszeresen délben bevettem ebéd után 2db Szűztea Forte zöld kapszulát, akkor késő este, ill. reggel aránylag normális székletem volt. De az utóbbi időben már ez se használ.(Ha többet veszek be, attól hasmenésem van)
2011. aug. 15. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a túlsúlyod okozza, hanem a helytelen életmód okozza ezt is meg a túlsúlyt is. Ha nem szünteted meg az eredeti problémát, csak rosszabb lesz mindkét következmény.

Egészséges, rostdús táplálkozás, mozgás.

Minden más csak tüneti kezelés.


Mennyit ér az egészséged?

2011. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most "tünetileg" szeretném kezelni magam!!! A "másik oldalt" is kipróbáltam már többször. Nem jött be,..........mert valószínűleg rosszul csináltam. Így lehet, hogy "rövidebb" leszek 10-15 évvel, de a fontosabb dolgokat már elértem az életemben.)
2011. aug. 15. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!