Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív? Időnb...

Szerintetek ez pozitív? Időnbelul ilyen csak halvány.

Figyelt kérdés
márc. 2. 15:31
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm annak aki szurkolt most nem jöt össze ma reggel elkeztem barnázni ugy hogy nem jöt össze. Többet nem veszek prima tesztet...
márc. 11. 09:58
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam, de megmaradt a baba. Én a helyedben elmennék orvoshoz, ír fel progit, hátha segít megtartani. Szerintem nem a teszt volt a rossz, valami elindult, az kétséges, hogy megmarad - e.
márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem eddig mindig igy indult a mensi barnazassal ezért szedek vitamint és keztem el palástfű teát inni
márc. 11. 10:51
 44/48 anonim ***** válasza:
82%
Pár nap és kiderül. De ha most nem lesz baba, akkor legközelebb. :) Fel a fejjel.
márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Nem adjuk fel csak bele éltem magam tudom hiba de 5 ilyen prima teszt olyan csíkokkal biztató volt🥺 köszönöm a biztató szavakat😊🥰
márc. 11. 13:04
 46/48 A kérdező kommentje:
42. És te meddig barnaztal ha szabad kérdezni? Akkor már voltál előte dokinál? Bocsi csak érdeklődök kíváncsiság 😊
márc. 11. 15:47
 47/48 anonim ***** válasza:

42 vagyok, megértem, én is 4 extra halvány teszttel várom most a sorsom, este csinálok egy Predit, hátha attól okosabb leszek (mára nem vártam, de elfogyott a tesztem).

A nemvárt után 1 nappal kezdődött, aztán a végén sötét rózsaszín is volt, biztos voltam benne, hogy ez ennyi volt. 10. hétig tartott, sosem tudtuk meg az okát, de nem volt semmi gond a terhességgel, nem voltam veszélyeztetett sem.

márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Várok aztán kiderül tesztet azért már nem csinálok
márc. 11. 16:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!