Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányadik dpo-nál jár? Én...

Ki hányadik dpo-nál jár? Én ma vagyok a 4.nél Szurkolhatnank együtt 😊 Kinek hányadik próbálkozása? Nekem ez a 3.hónap

Figyelt kérdés
márc. 2. 18:45
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Értem

Akkor reméljük a legjobbakat😊

Szurkolok neked

márc. 4. 11:16
 22/45 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok neked, meg a többieknek akik hasonlóan nem várják😊

K

márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Koszi🥰
márc. 4. 11:28
 24/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok, 8as vagyok, V, ma 10.dpo-n lett egy nagyon halvány két csíkos tesztem!!!*-*
márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Na dejóó

Énis csináltam reggel tesztet de negatív volt.

Azért reménykedek korai volt:)

De neked halkan gratulálok.:)

Milyen tuneteid voltak a napokban?

márc. 7. 10:35
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik dpo-n vagy kérdező? Lehet még korai vagy később volt ovud :)


Huu, hát először ami fura volt az a hangulatingadozás, volt fejfájásom is, kicsi hasfeszülgetések, ezeket mind pms-nek tudtam be. Aztán tegnapelőtt már nagyon kiakasztottam a férjem a hisztisségemmel és viccesen megkérdezte hogy nem vagy te terhes?! Na hát más se kellett. Tegnap reggeli nagyon-nagyon halvány volt, szinte nem is lehetett látni, de egész nap szédültem, hasszurkálásom, feszülgetésem volt. (nem szoktam szédülni pms előtt és nem szokott szurkálni a hasam)


Ma reggel hányingerrel keltem és fémes íz volt a számban, gondoltam hogy ez már jelent valamit, és a tegnapinál sokkal láthatóbb csík jelent meg már :)

márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

(halkan) Gratulálok neked V!🥰


K

márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Így-így, halkan! Köszönöm K :)
márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 10.dpon

Hát figyelj az elmúlt 2napban fajt a fejem pedig nekem sosem szokott szédülök kb 3napja így érdekes időközönként,étvágyam nem sok van utoljára 3napja volt hogy éreztem 5-6nagyobb szurast a méhembe az több másodpercig tartott.

Az pl érdekes volt mert elég erőteljes volt.

Azóta néha néha fájdogál de nem olyan mint szokott

Neked hányadik dpo volt ma? :)

márc. 7. 12:20
 30/45 A kérdező kommentje:

Igen meg néha beleszurkál nekem is.

De ez tök jó story :) örülök neked

márc. 7. 12:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!