Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Ez...

Jókor voltunk együtt? Ez nekem még mindig nem világos. Tegnapelőtt délután 4 körül pozitív volt az LH teszt(ugyanolyan erős volt a két csík).

Figyelt kérdés

Tegnap délután szintén 4 körül már negatív volt, volt egy kevéske tojásfehérje szerű nyák,és ezután voltunk is együtt.

Most az előbb is volt tojásfehérje nyák. Ovu után is lehet még? Sajnos érezni semmit nem érzek/éreztem, csak a pozitív ovu tesztből sejtem a peteérést.

Tehát a kérdés még mindig az, hogy jókor voltunk együtt?


febr. 17. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A nyák nem mérvadó. Nekem pl peteéres elött 1 héttel van.

Jókor voltatok, de ez korántsem jelenti azt, hogy terhes is leszel.

febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abban a ciklusban, amikor a második baba sikerült, nem volt sem nyák, sem ovus tünet. El is engedtem. Aztán mégis.
febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor várunk.☺️ Aztán kiderül...
febr. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!