Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszten mennyire...

Gabriel teszten mennyire jellemző az extre halvány csík?

Figyelt kérdés
Két napja volt egy reggeli rózsaszín folyásom, azt hittem megjön, de azóta sem. Ma vettem egy Gabrielt és nem legelsőből, de megcsináltam. Kedden kellene megjönnie. Nagyon halvány de egyértelműen látszik. Időn belül kijött.
2021. nov. 21. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2021. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyértelműen látszik időn belül a 2. csík, akkor az bizony pozitív.

Az ilyen időn túli, 'ha úgy fordítom' szürkés színű, csíkszerű dolgok azok, amiknek nem kell bedőlni.

2021. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
átfutott ahogy kell, a c-nél rögtön kijött, a másik fele halvány rózsaszín lett telibe, az kihalványodott és egy csík maradt. Szóval időn belül. Most, hogy eltent több idő, kihalványult. Most már csak ha akarom látom szinte.
2021. nov. 21. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor az negatív. Rá is van írva, hogy mennyi idő után kell leolvasni. 3 vagy 5 perc szokott lenni.


Előtte becsapós ahogy felszívja a vizeletet sok teszten előbukkan a tesztcsík, aztán szépen el is tűnik. Ezért nem jó egyből lesni a tesztet ezért kell megvárni azt a pár percet. Ha így volt, és valóban eltűnt a teszt csík akkor az negatív.

2021. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na ezaz, nem rögtön néztem. Pont, hogy a 3-5 perc között.

De persze inkább negatívnak veszem, majd ismétlem.

Csak hátha valakinek volt már hasonló...

2021. nov. 21. 13:38
 6/7 A kérdező kommentje:

ugy értettem az egy csík maradtot, hogy a teszt részen is...azaz összesen kettő:)

még nem vettem újat,majd inkább holnap tesztelek újra

2021. nov. 22. 07:34
 7/7 A kérdező kommentje:
mai 10es hómező lett
2021. nov. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!