Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SÜRGŐS! Az esemény utáni...

SÜRGŐS! Az esemény utáni tabletta után 9. és 10. napon barnázásom van. Azt írják hogy ugyan ez a tünet a terhességre is gyakran jellemző a 3. hétben, ahol pont tartok ha terhes vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok? 72 órás tablettát 24 órán belül bevettem, sajnos termékeny napon volt az aktus.

Mindenki előbb tapasztal barnázást, nekem lehet azér jött késő mert ezt az osztott dózisú, 2 tablettás esemény utánit vettem be?



2023. febr. 24. 09:41
1 2
 1/18 babyboom567 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jellemző terhességre barnázás, sőt baj lehet,ha terhes vagy.


Lényeges dolgokat nem írtál le.pl mikor kell megjönnie?késik e már? ha késik miért nem tesztelsz?

2023. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
Szerintem csak felborult a hormon-háztartásod azért barnázol.Szerintem meg fog jönni.
2023. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 pedig mindenhol azt írják hogy implantációs vérzés jelentkezik sűrün a 3. hétben. A vérzésem 8-9 nap mulva kellene hogy megjöjjön.
2023. febr. 24. 09:49
 4/18 babyboom567 ***** válasza:
100%

Akkor nem értem sehogy sem jön ki amit írtál.

Ha 10 napja vetted be az eseményutánit és akkor volt peteérésed,akkor pár nap múlva meg kellene jönnie.

Ha 9 nap múlva kellene megjönnie, akkor kb 6 napja volt/lett volna peteérésed.

2023. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat körülbelül egy hét mulva kellene hogy megjöjjön. Az együttlét pedig a peteérés lehetséges bekövetezési ideje elejen volt, körülbelül 16 nappal a következő ciklus kezdete előtt. A jelenlegi ciklusom 13. napján. A 14. napon vettem be a tablettát majd 9nap mulva barnáztam
2023. febr. 24. 10:36
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az esemény utáni.

De ha nem jön meg, amikor kéne (simán kimaradhat egy vérzés a tabletta miatt), akkor tesztelj párat. Ha azok negatívat mondanak, nem lehetsz terhes, csak a gyógyszer felborította a ciklusod.

2023. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Őszintén...nem lehet bízni az esemény utániban.. legalábbis én benne voltam a 10százalékban amikor nem hatott,és csak tárogatni tudta a doki a kezeit,pedig kb a 45.ik órában vettem be...az első 5 óra a 99%-os hatás utána már a sors keze hat e vagy sem..Nem vagyok bíztató tudom ez az én sztorim.De amúgy nem annyira könnyű azért teherbe esni mint azt gondolod,persze ha nem akarja az ember és hopp de akkor úgy tűnik,de amikor vágysz rá akkor általában nem egyszerű.Nézz utána a termékenység tudatnak,mert a ciklus tanulmányozásával az esélyes napokat is tudod figyelni és akkor nem kell szexelni és nem lesz ˇbajˇ persze a terhesség akkor sem kizárható szval sztem fogamzásgátló a legegyszerűbb ilyen esetben.A barnázás sztem meg inkább mensi.Ha mensi idején barna és nem piros és kevesebb jóval akkor lehet terhesség.Terhességnél a rózsaszín kis foltocska a betéten beágyazódásnál szokott lenni,vagy semmi én úgy tudom.

A barnázás lehet a hormon kavarodás,sztem is okozhatta a tabi...Nekem alapból volt pár hónappal ezelött hormon problémám és akkor volt hogy 5 nappal mensi elött barnázgattam..

2023. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedünk hogy nem leszek terhes, mindent megtettünk amit tudtunk. Remélem az,hogy az első 24 órában bevettem még rátesz pár %ot, és nem leszünk szerencsétlenek
2023. febr. 24. 13:21
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 olvastam már mindent a neten a beágyazódásról, van ahol azt írják hogy barna, van ahol rózsaszín , mindenhol mást mondanak. Nem tudom mi az igazsag
2023. febr. 24. 13:23
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudom milyen félni ez miatt,és most azt is tudom milyen várni a 2 csíkot.

Minden esetre ha nem szeretnéd,akkor szurkolok hogy ne legyél az mert a léleknek borzalmas az abortusz.De ha barnázgatsz sztem megjön.Majd írd meg azért mi lett veled végül.Sok sikert!

2023. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!