Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki,hogy gondolja ? Érdemes...

Ki,hogy gondolja ? Érdemes menstruáció előtt 2,3 nappal tesztelni?

Figyelt kérdés
márc. 6. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én sose teszteltem hamarabb egyébként,kivéve az utolsó ciklusomban megérzés miatt és az pozitív lett🤷🏼‍♀️
márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdemes.
márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Minek?
márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Bizonytalan lesz az eredmény, így is-úgy is várni kell.
márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben szükséged van az információra, hogy volt-e kémiai terhességed, akkor érdemes. Vagy ha olyan helyen dolgozol, vagy olyan gyógyszert szedsz, hogy a lehető leghamarabb tudnod kell a terhességről, ilyesmi is lehet.


Egyébként meg ízlés kérdése, azt, hogy végül is terhes vagy-e, nem befolyásolja.

márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Most vàrom a harmadik gyereket, 4 nappal a nemvárt előtt teszteltem, mert már tudtam,hogy valami "nem oké", mikor az illatosított szemeteszsáktól majdnem elhánytam magam, pedig már évek óta használom ugyanazt 🤣
márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Előtte 2 nappal teszteltem, de csak azért mert oltásra volt időpontom, és ha pozitív, akkor lemondom az oltást. Pozitív lett.

Amúgy nem tesztelnék idő előtt, pénzkidobás és felesleges minden hónapban ezt eljátszani.

márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Teszteltem, egyszer kemiai lett belole. Masodjara megmaradt (most vagyok 16 hetes) de a munkahelyem miatt muszaj volt korabban, nehez fizikai munkat vegzek es nem emeltem volna szivesen.
márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem 5-6 nappal mensi előtt + a 10es teszt, de nem az a fontos hanem hogy ovu óta hány nap telt el, nekem ez 9-10 dpo.

Ha neked ovu után 10-11 nappal jön meg, akkor hiába tesztelsz negatív lesz.

márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!