Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.ciklusnapon lehet ovuláció?...

12.ciklusnapon lehet ovuláció?teszt aznapra hozta össze onnantól kezdve halványul! 29-30-as ciklusnál?

Figyelt kérdés
márc. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pozitív tesztkor van ovuláció, hanem kb. 24-36 órával utána. De igen, lehet a 12. napon is.
márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor 11. dpo-n már tesztelhetek?mert ha 12.ciklusnapon volt pozitív utána nap az igazi pozi vagyis akkor van a peteérés és az utána az 1.dpo!azt hiszem így kell számolni ugye?
márc. 6. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 10es érzékenységűvel javaslom. de ne csüggedj, ha negatív, mert van akinek hosszabb idő a beágyazódás, ezért szokták azt javasolni, h ov. után 14 nappal teszteljünk először.
márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 12. napon volt ovum, és 12.dpo-n full negatív volt a teszt. 13.dpo lett pozitív :)

ultrahangon voltam 5+3 hetesen és 3 mm-rel nagyobb volt, mint 5+2nél anno a nagyobbik gyerekem, akivel anno 14. napon volt ovum :)

szóval most már 3+4 hetesen tudtam róla :)

márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!