Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt negatív, de van ovu?

Lh teszt negatív, de van ovu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van aki járt ugy, hogy az ovu tesztek nem lettek pozitivak(mert mondjuk nem jókor csinálta vagy nem voltak adottak a körülmények - pl. tulzott folyadékbevitel, stb.) viszont a testi tünetek megvoltak, esetleg babóca is össze jött?



febr. 27. 06:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt olyan ultrahangos ovu követésnél is, hogy a testi tünetek meg voltak, de nem nőtt meg akkorára a tüsző, hogy meg tudjon repedni. Sőt nekem a terhesség elején is produkált a testem mikor ovulációm lett volna tüneteket. Szerintem arra kár hagyatkozni
febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az ultrahangos követésnel hányszor kell menni vagy hogy működik?

Ez az első hogy végig tesztelem a ciklusom, naptár szerint ma van ovum, viszont nem erősödik a teszt. 17.napon vagyok és 32 napos a ciklusom. Még bizakodok, hogy lehet belőle valami🙂

febr. 27. 07:07
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve próbálkoztok és nem sikerül akkor szokták csinálni, nálam volt természetes és Clostys cikluskövetés is, már nem emlékszem pontosan, de ovuig elég sűrűn kellett menni, többször ránézett a doki és megmondta kb mikor fog megrepedni. Csak pont az jutott eszembe a kérdésedről, hogy volt olyan alkalom amikor már annyira feszített a petefészkem, nyák is volt pont mentem ellenőrzésre, hogy tuti azt mondja a doki hogy na ez már megrepedt vagy most fog és akkor volt hogy ciklus közepé azt mondta még nagyon kicsi és nem valószínű, hogy ebből lesz is valami, de visszahívott jópár nap múlva, akkor mondta hogy ezt a hónapot engedjük el
febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információkat!

Mi kisteso témában vagyunk, nem régóta, csak nemrég tért vissza a ciklusom és próbálom újra megerteni a testem.

Sajnos az orvosomat se érem el, mert van cisztam is, viszont az első gyerkőc mellett is volt

febr. 27. 07:21
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg még az is lehet, hogy neked érzékenyebb ovu tesztre van szükséged.

Nekem sem lett pozitív abban a hónapban, amikor egyébként megfogant a kisfiúnk. (Ez volt az első és egyetlen hónap, amikor ovu teszteltem) Pedig minden nap csináltam vagy 10-12 napon át. És a tüneteim is megvoltak. Erősödött, de pozitív nem lett. Valószínűleg nem volt elég érzékeny a teszt (20-ast vettem, de létezik 10-es is azt hiszem)

febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm😊

20ast használok, 10est nem láttam még ovubol. Én szándékosan menstruáció utan elkezdtem, hogy lássam pontosan miként változik. Mindig 2 csíkos de negatívak. Délelőtt es délután is tesztelek. Nagyon változó erősségűek a csíkok, de eddig nem volt pozitívhoz igazan közeli.

Ma jon egy másik fajta teszt, ha mar naptár szerint ma van, hátha délutánra változik valamit🙂

Férjemmel nem a tesztek alapján vagyunk együtt, úgyhogy ha van/volt ovum akkor össze jöhetett, de tudom, majd kiderul.

Nektek hány hónap után jött össze?

febr. 27. 08:06
 7/18 anonim ***** válasza:
1es vagyok, nekem volt utána 2 sikertelen inszem is, lombikra készültünk, végül majdnem 3 év után spontán :D
febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pl egy 10-es :)


Nekünk végül első hónapban jött össze, eredetileg azért kezdtem tesztelni mert abban sem voltam biztos, hogy van ovum (előtte 7 évig szedtem fogamzásgátlót és a ciklusom sem volt tökéletes + pm alulmukodesem is van)

febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7es

Ilyenről sokat olvastam hogy sikertelen lombik után, spontán össze jött🙂


#8

Köszönöm! Pedig innen szoktam rendelni es eddig elkerultena figyelmem🙈

Nekem első gyerkőcnel nem volt ovum, ott szedtem Premenst ami rendeztena dolgokat. Viszont most még elvétve szoptatok, igy nem mertem ujra elkezdeni. Én is ezert kezdtem most tesztelni es az a fura, hogy mindig egyértelmű 2 csikos, sosincs olyan hogy csak 1 csik jelenne meg, viszont ebben a hónapban eddig sose volt erős vagy erősebb.

febr. 27. 09:04
 10/18 anonim ***** válasza:
7es vagyok végül a lombikot el se kezdtük
febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!