Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs vérzés utáni együttl...

Ovulációs vérzés utáni együttlétből még van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Nem szokott ilyen lenni nálam, de nem tudok másra gondolni, mint hogy ovulációs vérzésem volt, ugyanis egy fél körömnyi minimális vér volt tegnap a papíron, és utána semmi, teljesen elmúlt. Este együtt voltunk a férjemmel, ha tényleg ovulációs vérzés volt, így még van esélyünk a babára vagy ebben a hónapban elkéstünk?

Előző napokban sajnos nem tudtunk együtt lenni.


febr. 28. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A közti vérzés sosem utal egészséges szervezetre. Van, hogy van egy minimális ovulációs vérzés, de ez általában hormonális zavarra utal, ha gyakran előfordul. Az pedig nem kedvez a teherbe esésnek.
febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még ilyen, és nagyon kevés vér volt, úgyhogy nem tudom mire gondoljak. Ha rendszeresen elő fog fordulni, elmegyek persze az orvoshoz.
febr. 28. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

#1 tévedésben van. Nekem ritkán volt ovus vérzésem, olyan kis körömnyi, mint neked. Volt ovum. Dokik szerint, ha csak akkor van, az nem baj. (Nem a tüszőrepedés miatt van egyébként, hanem az ösztrogén változást jelzi, tehát lehet előtte.) Utolsó alkalommal sajnos, nem kicsi volt nekem, hanem megtelt egy tisztasági és utána még 2 napig pecsételtem. Az ovutesztem végig negatív volt. Akkor már én is bepánikoltam a mennyiségtől, orvoshoz is akartam menni. Végül nem mentem, mert egyébként is műtét előtt álltam, gondoltam, majd megemlítem.

Pár nap múlva mégis lett ovum. Hogy hogy honnan tudom? Anélkül nehezen lehetnék most 15 hetes terhes😁

febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó, és köszönöm a biztatást! :)
febr. 28. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm. Drukkolok neked🤞

#3

febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!