Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a 16. DPO-n is...

Létezik, hogy a 16. DPO-n is negatív a tesztem? Ha volt peteérésem, meg kéne hogy jöjjön akkor is ha PCO-s vagyok?

Figyelt kérdés
UH-n volt 26mm-es érett tüszőm utána lett 3 pozitív ovulációs tesztem volt. DPO 16. Napján vagyok de negatív a tesztem. Mivel PCO-s vagyok a ciklusom össze vissza. Ha a normális ciklust veszem figyelembe, akkor 2 napja nem jött meg.

márc. 9. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha PCO-s vagy, akkor az ovuteszted is össze-vissza. Eleve nem kéne 3 napig pozinak lennie, ha úgy jött ki a 3. Vagy túl érzékeny tesztet használsz, vagy a PCO miatt értékelhetetlen. Magában az, hogy + se jelenti, hogy megrepedt a tüsző. Nem tüszőrepedést mutat, csak LH csúcsot. 26mm amúgy is sok, 20-nál meg szokott repedni. Én arra tippelnék, hogy nem repedt meg.
márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az hogy 3 napig + az ovuteszt már több helyen is olvastam. Valóban rosszul írtam 24mm-es volt de a lényegen nem változtat, az UH után mondták hogy minden adott ahhoz hogy sikerüljön. Tüneteim is voltak, buffadás, mell érzékenység, 30percenként pisiltem. Továbbra sem jött meg.
márc. 10. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2es nekem tudod hányszor mondták követett ciklusnál, inszemnél hogy ez most 100%, hogy sikerült? Aztán mégsem. Puffadás, mellérzékenység tipikus pms tünet, hidd el ilyenkor pisilni se a baba miatt kell. Ha negatív a teszt, akkor hiába volt tökéletes a csillagok állása...
márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor te jósnőhöz jársz, nem nőgyógyászhoz 😁

Egy érett tüszőből nem lehet megállapítani, hogy terhes leszel-e.

márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdésem az, hogy ha volt érett tüszőm, akkor meg kéne jönnie igaz?
márc. 10. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos
márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamikor igen, de nem feltétlenül most. Ha nem repedt meg, akkor lehet, ciszta lett belőle. Nem kezdett el termelődni progreszteron, nem vastagodott tovább a nyálkahártya és nem indult el a leválás a menstruációval.
márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz, nem mondom. -.-‘
márc. 10. 12:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el még egy orvos se tudna ennél többet mondani, szabályos ciklus esetében is előfordulhat késés, akár több hét is és senki nem tudja megmondani mitől
márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, szintén PCO-s vagyok, nekem is volt hasonló, ráadásul 2 alkalommal egymás után. Sajnos nem repedt meg a tüsző, és cisztává alakult, ahogy a 7-es is mondja, csak nőtt tovább egy pontig, szerencsére nem túl óriásira, szóval se terhesség, se menzesz. Gyógyszerrel kellett meghozni a menstruációm. Következő hónapban ugyanez történt, de akkor már megvártuk, míg 50. napra kb meg nem jön. Utána minden rendben volt.


Remélem, ez kielégítő válasz volt.


Ha 3 napig volt LH csúcsod, és a 4. napon megrepedt és meg is termékenyültél, akkor ma, a 16. dpo-n már mindenképp mutatnia kéne valamit a tesznek.

Viszont az is lehetséges, hogy volt egy kezdődő terhességed, ami sajnos még a beágyazódás körül egyből elhalt, és meg fog jönni nemsokára.


Érdemes lenne megnézetned magad egy nőgyógyásszal, mert ha ciszta és túl nagyra nő (általában ezt érzi az ember, de nem 100%) akkor ahhoz az is lehet, hogy beavatkozás lesz szükséges.

márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!