Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes ugye?

Nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

Na most nagyon félek. Tegnap éjjel feküdtem le először a barátommal és az elején még nem védekeztünk de csak párszor tette be nagyon kevés időre. Utána phalmatexet használtunk a tablettát megvártuk a 10 percet és nem is tartott sokáig az egész illetve nem bennem élvezett el. A menstruációmnak most 15én kell megjönnie

Nem lehetek terhes ugye? Az biztos hogy ha ezt megúszom a büdös életbe nem csinálok ilyet mert most annyira szorongok hogy nemtudok sehogy sem megnyugodni.

Tudom hogy ez felelőtlenség volt már annyira bánom hogy az nem igaz.

A válaszokat előre is köszönöm.


márc. 10. 12:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9 Nagyon szépen köszönöm ezt a választ el sem hinnéd mennyire jól esett egy ilyet is olvasni

Igen igen holnap megyek is receptet íratni és bevenni ha minden jó lesz a szex után 36 órával már be is veszem hogy tényleg biztos ne legyen semmi baj

márc. 10. 20:39
 12/14 A kérdező kommentje:

#10

Teljes mértékben igazad van köszönöm szépen a hosszú és részletes korrekt választ :)

márc. 10. 20:42
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

"legalább Pharmatexet használtatok"

Utólag, illetve a szex második felétől. Így még kevésbé hatékony.

márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Nőként ennyi észt... Rögtön az első szex után esemény utáni tablettát bevenni jó nagy hülyeség. Tönkreteszed a teljes hormonháztartásodat. Az egy lórugásnyi hormont tartalmaz... Nem is értem hogy volt ennyi eszetek. A pharmatex nem védekezési mód. Millió baba jön össze mellette.
márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!