Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lindynette 30 abba hagyása...

Lindynette 30 abba hagyása után kinek mennyi idő volt mire teherbe esett?

Figyelt kérdés
8,5 évig szedtem fogamzásgátló tablettát (Lindynette 30) amit februárban hagytam abba. Sok év szedése miatt félek, hogy sok idő lesz mire sikerül. Felesleges ilyen miatt félni? Tegnap kellett volna megjönnie ha szedném a gyógyszert, de egyenlőre még semmi jele. Tesztem tegnap negatív lett. Egyenlőre hatalmas fáradtságot érzek egész nap, illetve puffadást.

márc. 11. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1.5 év. Nem volt rendes ciklusom,miután abbahagytam.
márc. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rögtön az abbahagyást követő hónapban, de én nem szedtem 8 évig.
márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Én 2.5 évig szedtem.
márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb 4 évig szedtem, októberben hagytam abba és februárban teszteltem pozitívat.
márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem. 8 hónap kellett.
márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is hosszu evekig szedtem, nekem fel ev kellett a teherbe eseshez. Atlagosan 27 napos ciklusaim voltak.
márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is sokáig szedtem, talán 8-9 évig. Azt javasolták akkoriban, hogy a tabletta elhagyása után várjunk fél évet - ma már azt mondják, akár azonnal lehet próbálkozni, nem árt a babának. Nekem egyébként azonnal 28 napos ciklusaim voltak utána.

Akárhogy is, mi 5 hónapig védekeztünk "alternatív" módszerekkel - amint abbahagytuk, szó szerint az első együttlétből baba lett. :)

márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!