Lehetek várandós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 évig szedtem Lindynette 75/20-at. Előző hónapban vettem be az utolsó szemet 23-án, azóta nem védekezünk. Mennyi esély van rá, hogy már most sikerült teherbe esnem?



#terhesség #fogamzásgátló #/lindynette75/20
2022. nov. 16. 03:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetnél, hiszen szexelsz védekezés nélkül.

Esélyeket jósolgatni felesleges, van akinek rögtön helyreáll a hormonrendszere, és akár fogékonyabb is, másoknak az is kihívás, hogy újra legyen ciklusuk. Sőt az sem mindegy, hogy mi volt mielőtt elkezdted szedni, mert a fogamzásgátló minden problémát elfed, amit régen kezelni kellett volna.

2022. nov. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi, mint bárkinek.


Valakit megborît. Valakit egyáltalán nem.

Nehéz ezt megmondani

2022. nov. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 5 évig szedtem. Nekem 8 hónap volt utána teherbe esni, mert nem állt helyre a ciklusom azonnal, de van, akinek azonnal sikerül. Nyilván esély van rá.
2022. nov. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50-50
2022. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En azzal kezdtem es azt mondta a doki hogy ezt akar “100 evig” is szedhetem mert ha leteszem utána minden okes lesz velem. Hat nekem nem valt mert hanyingerem volt tole na de ez nem lenyeg. Van ra esely
2022. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt szedtem, 10 évig. Az utolsó szemet tavaly decemberben ettem meg. Azóta sem estem még teherbe sajnos.
2022. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Azóta voltàl kivizsgáláson?

2022. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dokimtól kaptam már hormonsort, amit nézessek indulásképp, azzal megyek majd vissza, de majd csak januárban. Sajnos családi tragédia miatt ez most háttérbe szorult így... :(

#6 voltam

2022. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!