Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még pozitív...

Szerintetek lehet még pozitív a teszt? Vagy felesleges másikat csinálni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk a 2. babával. Jelenleg 1 éves a kislányunk és a menzeszem az elmúlt fél évben szépen beállt, általában 30 +- egy két napra mindig megjön. Március 11-re vártam, de nem jött meg így a nemvárt után két nappal csináltam, de negatív lett...Lenne értelme még egyszer tesztelni v várjak még? Hátha mégis megjön...? Köszi a válaszokat:)
márc. 15. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit én használtam tesztet, az azt javasolta, hogy ha negatív de nem jön meg, egy hét múlva ismételd meg. Igazából ezen csak annyi múlik, hogy ha esetleg terhes vagy, akkor hamarabb tudod meg. De nem leszel jobban vagy kevésbé terhes attól, hogy tesztelsz. Szóval nagy jelentősége nincs, az is lehet, hogy simán kimaradt a ciklusod, de az is, hogy csak csúszik, később volt az ovu és emiatt nem jött még meg (vagy ha terhes is lettél, akkor emiatt is lehet hogy nem mutatja ki).
márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!