Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van már 2gyerekem kis korkülönbséggel vágyok egy harmadikra is de közben félek is tőle. Anyagi része rendben lenne attól nem tartok. De a mai világban 3gyerekket nevelni biztos nem könnyű. Viszont attól hogy milyen lenne 3 viszonylag kicsivel (egyik se iskolás még)attól annál inkább félek. Egyedül vagyok a 2vel reggelente illetve apuka 4re ér haza. Kis korkülönbséget szeretnék ha bevállalnánk a harmadikat.

Illetve már örülök annak is hogy nem kell éjszakázni szabadon mehetünk arra amerre szeretnénk. (nyilván babakocsival és egy újszülöttel nehezebb kimozdulni)

Mindig is kettő gyereket képzeltem el de közben ott van az az érzés hogy jó lenne ha hárman lennének,újra élni a babakor szépségeit még ha sok nehézség is van mellette.

Akik beválalták a harmadikat mindig is tudták hogy három gyereket szeretnének? Illetve milyen három gyerekkel az élet?



márc. 17. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a második jött, én akkor voltam így. Már pont jött egy kis szabadság, simán tudtam úgy dolgozni, hogy nem kellett ebédhez meg alváshoz kötni az időmet. (8ev különbség).

Tudom, hogy ez nem ugyanaz a helyzet, de lényegében igen. Az éjszakák kevésbé viseltek meg, lazábban kezelem a mindennapokat, minden

gördülékenyebben megy, csak

most megint várni kell,hogy ne az evéshez, alváshoz kelljen igazodni.

Utólag egyébként sokkal gyorsabban elmentek az évek.

márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból max 2-t vállalnék be, ha anyagilag megtehetitek akkor miért nem utaztok, csináltok programokat a meglévő gyerkőcökkel? Szerintem 3 gyerek sok a mai világban
márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne annyi energiám, anyagi hátterem, és korban beleférne, simán vállalnám.

Bár a 3as csapat nem jó, mondják akik 3an vannak. Egy mindig kiesik. Akkor már 4.

márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1#Igen egy csecsemővel azért megvan kötve az ember. A nagyoknál a megszokott dolgok borulnak és ez is vissza tart.

2# Írtam hogy szabadon mehetünk a gyerekekkel. Megyünk is és programozunk nem itthon ülünk egész évben minden nap.

3#Amiket felsoroltál mind megvannak. Szóval ez a része kor,energia,anyagiak megvannak.

Igen ez is bennem van hogy 3gyerek az mégiscsak 3gyerek lehet nem lenne olyan szoros a kapcsolatuk mind a háromnak egymással.

márc. 17. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy tanárom aki azt mondta, az életet meg kell élni, és nem számolni.

Ha 8 gyereket akarsz, szüljél 8at. Ha utazni akarsz, utazz.

Ha meghívnak egy italra, fogadd el.

És van benne valami. Mindig számolunk, meg agyalunk, majd mi lesz ha..

Ha érzed, hogy kell még egy baba, akkor annak is oka van, szüld meg.

márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!