Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen pózban feküdtetek...

Milyen pózban feküdtetek szeretkezés alatt és után a teherbeesés elősegítésére? Hogyan tudok segíteni a "kiskatonáknak"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:34
 1/3 anonim válasza:
100%

Eleinte misszionáris pózban. Mindenki azt mondta hogy szeretkezés után tegyek párnát a fenekem alá. Hát ez nem jött be. Aztán váltottunk. Oldalra feküdtünk, vagy csúnyán kifejezve, kutyapózban csináltuk. Nem tudom melyiknek köszönhetem, de teherbe estem. De hogy tényleg ezen múlik-e, ne vedd kézpénznek. A misszionáris póznak annyi hátránya van, hogy hamarabb kifolyik belőled a "kiskatona"

Ezt a nőgyógyászom is mondta. Sok sikert!!!

2010. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párom felül, én alul, lábam a nyakában. A kutya pózra is sokan esküdnek. Én utána popó alá teszek párnát egy ideig, majd legalább fél órát hason fekszem utána. Segíthet gyógytea (cickafark és palástfű), valamint ha szedsz folsavat, az sem árt. Bár a terhességet a folsav nem segíti elő, de a már megfogant babának jót tesz, kevesebb a komplikáció esélye.
2010. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1,5 év sikertelen próbálkozás után (és ebben minden póz, gyertyalállás, tea, stimuláció benne volt) orvosváltás aki rögtön kiderítette a problémát, 1 hónap gyógyszeres kezelés, és 2 középidős együttlétből, reggel, úgy hogy utána rögtön feálltam és szinte úgy éreztem hogy minden kifolyt, összejött a babám, úgyhogy én azon az állásponton vagyok, hogy nem a póz számít, hiszen az is teherbeesik, aki a diszkóban, parkolóban ..stb lezavar egy gyors menetet és nem hiszem hogy utána párnával a feneke alatt fekszik órákat.


27 hetes km

2010. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!