Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét menstruáció előtt...

Együttlét menstruáció előtt 2nappal?

Figyelt kérdés
Mentruáció előtt 2nappal voltunk együtt a férjemmel. Nem védekeztünk, szeretnénk kistesót. Tegnap kellett volna megjönnie, de csak halvány rózsaszínes pecsételő vérzésem van. Van esetleg valaki akinek így jött össze a baba? Hihetetlennek tartanám, hogy mensi előtt 2nappal mikor alacsony az esély a teherbeesésre akkor jönne össze.

márc. 19. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Esély mindig van, ha nem vedekeztek. Ha nem jön meg, akkor érdemes 10-12 nap múlva tesztelni.

Olvastam olyat, akinek igy jött össze🙂

márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Kicsi az esélye de nem lehetetlen.

Én két hét múlva tesztelnék, illetve érdemes figyelni milyen a vérzésed(ha megjön)hogy normális -e vagy kevesebb.

Mi az első gyereknel sosem néztük az ovut, nem is jegyeztem a menstruációmat sehova...Akkor voltunk együtt amikor éppen jól esett.

Két hónapon belül összejött a lányom.

márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én olyat olvastam, akinek a rózsaszín pecsételő vérzésből menstruáció lett, de abból rengeteget. Ha menstruáció idején véreznék, az utolsó, amire gondolnék, a terhesség. Konkrétan fel se merülne.
márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvastam olyat aki menstruáció után 2nappal esett teherbe szóval esély mindig van de ez hogy a menstruáció napján van pecsételés ez sztem inkább menstruáció lesz mint baba. Illetve 2nap alatt még esetleges beágyazodási vérzés se lehet.
márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3, szerintem most a kérdező mindent figyelni fog magán, minden apró jelet...


Kérdezo, szerintem megjön, de azért tesztelhetsz ha akarsz két hét múlva ahogy írták, azzal nem veszitesz semmit.

Legközelebb pedig peteérés környékén legyetek együtt, sokkal nagyobb az esélye hogy teherbe esel mint így (persze ez az én véleményem csak)

márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze legközelebb akkor is próbálkozni fogunk. Ez volt még csak a legelső alakalom, hogy nem védekeztünk. Most jött el hogy jöhet a kistesó😀
márc. 19. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 napja szexeltetek es most kesik 1 napja teljesen kizart hjgy barmi fele koze lenne a gyerekhez.

Maximum nem volt epteeeres vagy kesobb volt

márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!