Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv. Párommal 1honapja próbálk...

Bubulyka kérdése:

Üdv. Párommal 1honapja próbálkozunk,babát szeretnénk első aktus utan pár napra volt barna pecsetelesem most ma kellene hogy meg jöjjön halvány piros enyhe verzes leginkább barna,nem normális mennyiségben jön ahogy szokott szerintetek lehet baba ?

Figyelt kérdés

márc. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem megfog jönni.
márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs védőnövel beszéltem nem normális menstruáció ajánlotta hogy csinálják tesztet. Viszont el felejtettem hozzá írni hogy napokkal ezelőtt viszont ott a hasaljan enyhe nyilalasok is voltak és még mikor utoljára még volt utána végig a hónapban gorcsolgettem
márc. 19. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Most komolyan, 1 hónapja próbálkoztok és fura menstruáció miatt, már a védőnőt kerested fel? Miért nem tartasz otthon több tesztet? Ha úgy érzed csinálsz egyet és kész.

Úgy érzem kiégtem mára

márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. De a negativitasodat nem kértem...
márc. 19. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
4# ezen mi a negativitàs? Igaza van... Csinálj egy kicseszett tesztet.. itt mindenki ekkora balfsz??
márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most rendelj egy 20-as vagy 30-as csomag olcsó 10-es terhességi tesztet (babatervezo.hu vagy teszt futár) és tesztelj szépen mindig ha bizonytalan vagy aztán megnyugszol.


Legközelebb a védőnőt majd kB 8 hetes terhesen keresd, ha kezedben lesz a nőgyógyásztól a papír az élő terhességről...

Basszus azzal a védőnőt zaklatni hogy fura a menstruációd...


Ráadásul ha eddig fogamzásgátlót szedtél akkor tök természetes hogy másmilyen lesz a menstruációd...

márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!