Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Zftzdtre6tz kérdése:

Szerintetek normális ha random felhúzom magam azért amit pàrommal tettek az exei?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nagyon örülök hogy beszélt róluk nekem, és ezt érzékeltetni sem szeretném vele, hogy ennyire rosszul érint, nem szeretném hogy azt higgye hiba volt megnyílnia előttem

febr. 6. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem alapból normális, csak vigyázz, nehogy úgy járj, mint én: én is meghallgattam, hogy melyik exnő milyen bolond volt, aztán kiderült, hogy a pasi a nárcisztikus...

(Mentségére szóljon, hogy az utolsó csaja rám is rámszállt, mikor megtudta, hogy összejöttünk, szóval az tényleg pszicho kicsit, igen szép pár lehettek 🙃).

A lényeg, hogy persze az embernek akkor rosszul esik hallani, ha bántják, akit szeret, ha ez a sztori még a múltban történt, tehát jogos a rossz érzés. Ettől függetlenül szerintem nem kell neki túl nagy feneket keríteni, egyrészt a párod valószínűleg már túltette magát rajta, így neked sem kell ezen nagyon pörögni, másrészt pedig ezeket én mindig fenntartással kezelem, hisz valószínűleg sosem fogom tudni meghallgatni a történetet a másik szemszögéből...

febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*akkor is rosszul esik
febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az olyan esetekkel óvatosan, ahol mindig csak ő az áldozat és nem ismeri el pl saját hibáit.


A folyamatos áldozatszerep pszichésen nem normális emberre vall. Nincs önkritika stb.


Volt olyanhoz szerencsém, idővel kiderült, hogy beteges kényszerhazudozó, megszállottja volt annak, hogy szüleinek és mindenkinek bizonygassa magát, még öltönyt is vett a szerepéhez. 😅

Egy nárcisztikus bohóc volt, havi 12ezres bevétellel (MLM), a szülei bérelték a lakást, amire verte a mellét, hogy ő egyedül él. (mintha olyan nagy dolog lett volna...)

Anyuci-apuci látta el 100%-ban.


Rövid idő alatt off is lett.


A későbbiekben pedig:

Egyik melóhelyemen megismertem az exét, egy fesztiválon pedig a másikat... Bakker.


Minden, amit mondtak egybe vágott mimdazzal, amit tapasztaltam s rájöttem.

Emellett nagyon jó emberek, akiket mindennek elhordott az áldozat szerepét játszó exem.

febr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és: tökre rendben van, ha egy amolyan igazságtalan érzés van benned vagy a védő ösztön bekapcsol, de óvatosan és kezeld helyén tudatos emberként ezeket.
febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem.Egyrészt nem a te dolgod,másrészt ha nem így tettek volna most nem biztos hogy te lennél vele.
febr. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A félre értés elkerülése érdekében, be ismerte a saját hibáit is! És az előttem lévő barátnőjét ( most már exét ) alkalmam volt meg ismerni! Sajnos vagy nem sajnos, az igazság az hogy tényleg egy eléggé felszínes nő
febr. 7. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, igen igazad van egyrészt! Ha nem lettek volna ilyenek az exei most nem én lennék vele
febr. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!