Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell számolni a luteális...

Hogy kell számolni a luteális szakaszt? Pozitív ovulációs teszttől vagy ha megrepedt a tüsző? Többi lent!

Figyelt kérdés
Március 1. Jött meg. Tegnap, 18.ciklusnapon délbe volt pozitív,de csak egyforma volt a 2 csík, este 22órakor pedig vastagabb volt a 2. Csík. Ilyenkor kereken 2 hétre szokott megjönni, azaz 32.napra fog. Viszont volt,hogy 15.ciklusnapon délelőtt volt pozi a teszt,akkor viszont 28napra jött meg (2hét -mínusz 1nap). Mindig így van! Ha a tegnapi napot nem számolom,csak a maitól akkor ugye 14nap a luteális van,amikor 13,ami ugye szerintem normális,de úgy olvastam,hogy mindig állandó. Honnan kell számolni?
márc. 19. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve tudom,hogy ha tegnap volt pozitív,valószínű most repedt meg a tüsző,akkor viszont holnapi naptól számolva 13 a luteális szakaszom
márc. 19. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnaptól számold. A ovu napja a 0.nap
márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) nekem is így jött ki a "matek"
márc. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!