Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napos luteálisnál, a 9....

11 napos luteálisnál, a 9. napon mutathat terhességet (ha sikerült egyáltalán) egy 10-es teszt reggeli vizeletből?

Figyelt kérdés
Nem kell írni, hogy várjam meg legalább a nemvárt napját :D tudom, hogy akkor mutathat már biztosat. De tudjátok, a türelmetlenség. Nem vagyok az a fajta, aki elkenődik ha esetleg negatív, vagy ha esetleg pozitív, és végül megjön. Ez csak egy szimpla kérdés, eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha mondjuk a 9. dpo-n ellőnék egy 10-es tesztet :D
jan. 11. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 10 ből 8x mutatta, 1x 8dpon és egyszer 11dpon.
jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen.
jan. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Attól, hogy rövidebb a luteálisod, nem fog gyorsabban lezajlani a beágyazódás. 9.dpo még korai, 10.dpo-n már sokaknak mutathatja a 10-es teszt. Ugye csak az a baj, hogy rövid luti mellett nehezebben maradhat, hisz ha 14 nap lenne a beágyazódás, akkor nem tudna megtapadni, hiszen pont mensiznél. DE a 11 nap még éppen megfelel orvosilag is, azért ha sokáig nem járnátok sikerrel, menj orvoshoz.


Mielőbbi sikert nektek, a 10.dpo-n használj egy 10-es tesztet :)

jan. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Pár hónapja már próbálkozunk, eddig sikertelenül. 2 kémiaim volt már. Természetesen megyünk majd orvoshoz, májusban lesz 12 hónapja hogy próbálkozunk. Ha addig nem sikerül, megyünk :)

Leginkább a párom miatt kéne, nekem már van egy gyerekem.

Akkor veszek egy 10-es tesztet, és vasárnap megcsinálom :)

(Vasárnap lesz párom szülinapja, milyen szuper ajándék lenne :) )

jan. 12. 06:18
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

10. Napon egy 10es tesztet megpróbálhatsu, de én 2 kémiai után biztosan nem dugn a párom orra alá szülinapi ajándék gyanánt, csak ha erősödik és már talán nem csak elondult valami. A rovid luteális pont erről szól, mire beágyazódna, leválik a méhnyálkahártya.

Inkább kezdj el e és d vitamint szedni ha nem sikerült ez a hónap.

jan. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5: október óta szedek terhesvitamint, van benne e vitamin, ezért is kezdtem el szedni, mert olvastam, hogy az e vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát.
jan. 12. 07:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Mellé szedj még 2-3000ne-t
jan. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyan ilyen hosszu lutealissnal a nem várt napján is csak derengett rajta valami de sem en sem a ferjem nem mondta volna hogy pozitiv. Kb 13. Dpon volt egyértelmű reggeli vizeletből 10es teszttel
jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Áááá, ez nem hihető. Itt ami nem látszott 8-9. dpo-n, az nem terhesség, azt a gyereket vissza kell tuszkolni az anyjába. :D
jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
11 napos luteális fázis önmagában nem probléma. Nekem 10 napos a luteálisom, de kémiai terhességnél pl mindig 15 napos lesz. (Csak akkor lökődik le a méhnyálkahártya, mikorra teljesen kiürül a hcg.) Ha azért rövid, vagy relatíve rövid a luteális fázis, mert nem termel elegendő progeszteront a sárgatest, az már problémásabb eset. A beágyazódás nyugodt szívvel képes befejeződni a 10. napig.
jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!