Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, h vkinek...

Hogy lehet az, h vkinek egyáltalán nem mutatja ki a teszt h terhes? Mi erre a magyarázat? Volt köztetek már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem 1-2 napos terhességre gondolok.
2010. okt. 26. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ra a magyarazat, de a nogyogyaszom azt mondta mikor fogamzasgatlo mellett (rendesen szedtem) volt egyszer peteeresem, ill. mikor a lanyommal terhes voltam, hogy neki mar volt olyan paciense, akinek SOHA nem lett pozitiv egy terhestesztje sem pedig terhes volt es meg is szulte a babat. Egy masik paciensenek meg VEGIG a terhesseg alatt es meg szules UTAN par hettel is volt HCG a szervezeteben es lett pozitiv tesztje. Durva... Ezek utan nem csoda, ha azt mondta, o mar semmin nem lepodik meg. Termeszet Anya utjai kifurkeszhetetlenek. :)
2010. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a teszt rossz, vagy fiatal a terhesség és alacsony a hormon szint. Nekem csak a kb. 4-5 hetes terhességet tudta kimutatni a teszt, minden terhességemnél.
2010. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is így jártál?Elmeséled?Érdekelne:)
2010. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyanakszol, hogy terehs vagy, de negatív a teszt, akkor érdemes elmenni vérvételre, az 100% biztosan kimutatja, hogy van-e a szervezetedben HCG.
2010. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!