Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a magyarázat arra, hogy...

Mi a magyarázat arra, hogy 3napig az ovutesz negativ, (lathato a teszt vonal, csak halványabban, mint a control) ma pedig már nem is látszik a teszt vonal, ilyenkor mi is van?

Figyelt kérdés
Segitséééég.
2009. márc. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
az van h nagyon kevés az lh a szervezetedben azaz vagy lemaradtál az ovuról (pont akkor történt a csúcs amikor épp nem teszteltél) vagy pedig csak próbálkozott a szervezeted de nem lett ovu belőle.
2009. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó,hát ez most nagyon elszomoritott. :(
2009. márc. 2. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is halvanyabb volt a teszt vonal mint a kontroll es en azt pozitivnak vettem.Most pedig van egy 25 hetes pocaklakom!:) Szerintem a legkozelebbinel majd huzzatok bele!:)
2009. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom h mar regi a kerdes, de nekem se erosodott fel a csikugy miint a masik, de mara meg halvanyodik,,,

Ez a tegnapi ez volt a max: [link]


Ez pedig a mai: [link]

Szedek mehpempot, cickafarkat terhes vitamint is., vkinek osszejott igy h nem volt erosebb a vonal?

2016. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!