Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt? Segítség - magyarázat?

Ovu teszt? Segítség - magyarázat?

Figyelt kérdés

One step ovu tesztet használok, mivel pár hónapja póbálkozunk és nem jön a bébi :(

26 napos a ciklusom , de mivel egyáltalán nem vagyok biztos a testem jelzéseiben így tesztelek 6. ciklusnap óta.

most vagyok a 10. napon.

Eddig mindig csak a teszt vonal jelent meg időben , még halványan se a második, normális ez?

Délután tesztelek , ahogy a papír írja , és figyelek, hogy ne híg vizeletből tegyem.

Tegnapi teszt eredménye egy halvány 2. vonal volt, de időn túl, mivel ott felejtettem a tesztet.. Elötte mig figyeltem negativ volt, tehát gyanítom, hogy 10 percnél is az volt, illetve hogy most is az..

Nem baj, hogy nincs még egyáltalán második vonalam?

Tudom, hogy a pozitív az ha 2 vonal és a második ugyanolyan , illetve inkább erősebb.

De nekem nincs második vonal..


megfigyeléseim szerint az a bizonyos tojás dolog olyan 16. - 18. napon van..


Bizonytalan vagyok :(


2010. szept. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem baj, gondolom tesztfüggő, hogy van-e második csík vagy nincs.

Nálam a negatív teszten, a 10. napon is volt második vonal, de ez Coraxos teszt.

Illetve a digitális ClearBlue tesztem, ha már levettem, ott is volt halvány második csík, ha negatív volt, akkor is.

Ezt a két példát tudom felhozni, a OneStep-et nem próbáltam.

2010. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát....folytasd a tesztelést. Minden nap délután ugyan abban az időben csináld ha lehet.Ha már látszik nagyon haloványan a csík utána csak erősödni fog. Nekem pl 35. napos a ciklusom és a 21. napon szokott lenni. addig csak haloványka. De hirtelen az nap beerősödik. Viszont ha írod, hogy 26. napos a ciklusod, és a 16-18. napon érzed az ovut az nem a leg jobb:( Tudod a luteáris szakasznak minimum 10 naposnak kell lennie. Mert ha nem akkor lehet valami kis bibi van. Nekem eddig 11 napos volt most felment 13.napra és a ciklusom is csak 31 napos. Az ovum meg a 18. napra ment. Igyál teát ha javasolhatom. Már 3 hónap alatt kifejti a hatását. Cickafark. Sok sikert és kitartást kívánok a baba projekthez:) Sajna mi már a 11. hónapnál járunk.:( De nem adjuk fel!
2010. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld más típusú tesztel, a one step eleve halovány volt nekem , aminél nehezebb megállapítanod hogy nega vagy pozi, és szerintem próbáld inkább max. a 10, naptól , kár ellőni annyi tesztet , a ciklus elején még biztos nega. A one step az lehet hogy nem olyan érzékeny, bár nem értek hozzá , mert én is vettem már két fajta ugyanolyan erősségűt és még is más volt az intenzitása.
2010. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég a 10. naptól tesztelni. Mondjuk még nem baj ha nem lett pozi, ha még csak most tartasz a 10. napnál. Folyásodra alapozva, hogy 16-18 napon lenne pé-d, azt későinek tartom, ha csak 26 naposak a ciklusaid, mert ebben az esetben nem lenne ideje beágyazódni. Általában úgy van, hogy a pé után 14 napra jön meg. Persze 1-2 nap csúszás belefér. Úgyhogy neked a 12. nap felé lehet ovulációd.
2010. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem tesztelgess szépen türelemmel, előbb-utóbb pozi lesz. :o) És ha szükség lesz a következő hónapban is az ovu tesztre, akkor már legalább tudni fogod, hogy kb mikortól érdemes elkezdeni a tesztelést. Én úgy csináltam anno, hogy kb 10. napon ellőttem egyet, és ha csak egy csík volt, akkor csak két nap múlva teszteltem újra, hogy spórolni tudjak vele. Aztán amikor megjelent a második csík, onnantól néztem minden nap, egészen addig, amíg halványodni nem kezdett.

2010. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!