Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ingyenes applikációt...

Milyen ingyenes applikációt ajánlotok, ami elemzi a lefotózott LH tesztet?

Figyelt kérdés

Úgy sejtem ez a legegyszerűbb módszer, lefotózni az LH tesztet, utána kidobni, az app pedig összehasonlítja, melyik volt a legerősebb.


Van ingyenes fajta applikáció erre? Köszi a segítséget!


(Fertility Friendet ismerem, de abban csak hőt tudok követni.)



márc. 22. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Femometer
márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Femometer sajnos fizetős 3 nap után, ma töltöttem le, letöltés után rögtön kártyaadatokat kér.
márc. 22. 17:33
 3/8 babyboom567 ***** válasza:
43%

Ne haragudj, de túltolod.1 évig LH teszteltem, mindig volt értelmezhető pozitív tesztem, mindig voltunk együtt.

Kivétel az utolsó hónap, amikor nem volt pozitív lh tesztem, el is engedtem az a hónapot,és érdekes módon akkor lettem terhes.

márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fizetős a femometer
márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Premom
márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Se a premom se a femometer nem fizetős. A femometer sokszor feldobja a reklámot hogy fizess elő, de pár másodperc után van "skip" vagy x amivel be lehet zárni. Nekem nem kellett megadni kártyaadatokat sem.
márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megpróbálom újra a Femometert, illetve amit még írtatok! 😊


#3 neked is köszönöm, tudom, hogy segíteni akarsz, és jóindulatból írtad, hogy engedjem el, akkor majd sikerül. Úgy legyen!


Sajnos nekem nem mutatott soha pozitív LH tesztet fél év alatt, sem a 25, sem a 20 érzékenységű nem mutatta, a 10 pedig használhatatlan. Sajnos nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek működik az LH teszt, hőmérőzés olyan könnyen.


De még próbálkozom, gondoltam kipróbálom az applikációt is pár hónapig, elhasználom ami van még teszt, aztán hagyom a francba.


Peace 😊

márc. 22. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a Premom appot javaslom.
márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!