Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem középidőben, de védekezés...

Nem középidőben, de védekezés nélkül szexeltünk. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Nem tudom a napokat már, mikor volt, kb 3 alkalom, mikor nem védekeztünk a hónapban.

Ciklusaim átlag 27 naposak.


20.napon volt egy pisilés alkalmával, hogy minimális rózsaszínes valami volt a papíron.


Lehetett beágyazódási vérzés, vagy inkább valami más?

Nem ismétlődött meg, 31-re várom.


Esetlegesen van teszt, ami most kimutatná?



márc. 26. 08:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire aggódsz, hogy terhes lettél e, akkor mi a fenének szexeltek védekezés nélkül? :D
márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Itt mindig adott a kérdés, amire 40% visszakérdezés jön, 40% véleményezés, 20%-ban talán válasz.

Talán....

márc. 26. 09:01
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
az aktus után legalább két hétnek kell eltelnie, mire biztosat mutat a teszt.
márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

majd ha késik, csinálsz egy tesztet és megtudod.

Nem vagyunk jósok. Az a vérzés kb bármitől is lehetett.

Én most még biztosan nem tesztelnék. majd 1.-én.


Egyébként én sem értem. Ha akarsz gyereket, akkor majd kiderül, felesleges ennyi re hamar ezen kattogni. Ha nem akarsz, akkor meg védekezni kellene.

márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Itt mindig adott a kérdés, amire 40% visszakérdezés jön, 40% véleményezés, 20%-ban talán válasz.


Na, ha ennyire ismered az oldalt, akkor keress kérdéseket korai tesztelésről.

márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Szia akár beágyazódas is leht de ovu is.

Ha csinálsz egy korai tesztet van egy eredményed.persze ez nem 100%.bármi is lehet. Én úgy voltam vele hogy ártani egy tesztel sosem fogok...

márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kérdés megint csak arra jó, hogy hergelve legyen a nép. Igen sokan nemértjük, ha valaki nem akar gyereket miért nem védekezik. Aztán jön ide kétségbeesve, hogy nem védekeztem, de lehet terhes vagyok mit csináljak. Aztán van a másik véglet, amikor nemtudják kivárni azt a napot amikor megkell jönnie, kérdezgetik a full negatív, szétszedett, sz*rrá áztatott teszteket, hogy látunk-e valamit és ha valaki azt írja, hogy nem, akkor megvan neki magyarázva, hogy márpedig élőben látszik.


Kedves kérdező!

Rengeteg ilyen kérdés van már olvasgasd át. Ennyi nappal a nemvárt előtt a jóisten se tudja megmondani neked. Az orvos se tudná akinek ultrahang gépe van nemhogy mi átlag emberek.

márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

[link]


Megvettem.

Megcsináltam.

[link]


Nem szükséges több válasz.

márc. 26. 10:09
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Van rajta csík? Elég rossz a teszt
márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Kép
márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!