Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes? v...

Szerintetek lehetek terhes? vagy más probléma lehet?

Figyelt kérdés

December 26-án jött meg utoljára most 1 hete késik már.

Nekem mindig 28 napos a mensim, szökő évente ha + - 1 nappal előbb vagy később jön meg, de az nagyon ritka.

Talán ilyen még nem is volt soha h ennyit késett vagy nem jött meg.

Minden reggel csináltam eddig tesztet, de eddig negatív.

Párommal pont karácsonykor beszéltünk róla, hogy idén belevágunk majd a baba projectbe, elkezdtem egy termékenység segítő vitamint szedni, arra is gondoltam, hogy lehet az befolyásolt vmit?

Sajnos egyelőre kicsi esélyt látok a terhességre, mert még gumival védekeztük, mensi elmúltával 1 nappal voltunk egyszer együtt megszakításos módszerrel.

Igazából nem is azon aggódok, hogy terhes vagyok, hanem hogy nehogy vmi más gond legyen, mer tényleg soha nem volt ilyen.

Májusban voltam éves szűrővizsgálaton ott minden rendben volt.



jan. 30. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy első. Lehet, hogy eddig nem késett ennyit, most meg igen. Előfordulhat anovulációs ciklus is. Ha nem rendszeres, akkor semmi gond. Ha aggódsz, menj orvoshoz, de egy kis késés egyszer önmagában még nem ok az aggodalomra.
jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!