Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem középidőben, de védekezés...

Nem középidőben, de védekezés nélkül szexeltünk. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Nem tudom a napokat már, mikor volt, kb 3 alkalom, mikor nem védekeztünk a hónapban.

Ciklusaim átlag 27 naposak.


20.napon volt egy pisilés alkalmával, hogy minimális rózsaszínes valami volt a papíron.


Lehetett beágyazódási vérzés, vagy inkább valami más?

Nem ismétlődött meg, 31-re várom.


Esetlegesen van teszt, ami most kimutatná?



márc. 26. 08:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

mi az hogy elég rossz? tök egyértelmű két csík. illetve a kérdező írta, hogy nem kér több választ...

#3

márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
És a teszt nem ment a kérdés nélkül? :D
márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Neked az olvasás sem megy, ezek szerint.

(Nem ismertem ezt a tesztet, ami az esedékes előtt is kimutatja, a többi terhességemnél /mind megvan, élnek, virulnak, köszi/ olyat használtam, ami az esedékes ciklus napján használandó.)

márc. 26. 10:51
 14/29 anonim ***** válasza:
62%
Hát ezek alapján hiába várod 31-ére :)
márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nyilván így már nem fog jönni....
márc. 26. 11:08
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Vagy marad vagy kémiai lesz. Ha kimarad a menstruáció akkor lehet biztosabb a dolog.
márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

én még nem könyvelném el, hogy nem jön meg...

50-50% még így is. Simán lehet kémiai

márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A kérdésben említett vércsepp miatt kezdtem el gyanakodni, mivel egyből beágyazódásra gondoltam.

Menzesz alatt voltunk együtt, mikor nem védekeztünk. Tudom, így se nulla az esély, de minimális...

Csütörtökön újratesztelek.

márc. 26. 11:44
 19/29 anonim ***** válasza:
89%
Hat, pedig meg akar meg is johet. Kemiaim nekem is volt mar, sokkal korabban teszteltem, halvany pozitiv lett, aztan meg is jott. 31-e vasarnap, ma kedd van, meg barmi lehet.
márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

"Menzesz alatt voltunk együtt, mikor nem védekeztünk. Tudom, így se nulla az esély, de minimális..."


Így viszont baromi halvány a teszt, ha 27 naposak a ciklusaid. Mondjuk kb 20 napja volt a védekezés nélküli együnlét. Csodálnám, ha abból csak egy ilyen halvány teszt babát jelentene

márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!