Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 16.-án volt ovum,vagyi...

Elvileg 16.-án volt ovum,vagyis 10.napon vagyok! Lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés

Ma csináltam tesztet most délután negatív lett!!

Tudom ez még lehet pozi,de sajnos semmilyen tünetem sincsen!

Viszont ez 20 érzékenységű teszt volt!

10 -t nem találok egy gyógyszertárban sem!!

Annyira szeretnénk még egy babát


márc. 26. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy a Rossmannban nincs a saját márkás (Facelle) tesztjük... én mindig azt használtam, szerintem jobb, mint a Predictor, és 10-es.

Viszont én nem teszteltem ilyen korán, csak 28. ciklusnapon reggel, első pisiből szép határozott csík volt, igaz, hogy az ovumat nem tudtam, nem teszteltem, szóval korábban is lehetett.

Kisfiammal amúgy nem volt semmi tünetem ennyi idősen, csak a mellfeszülés, de az pms tünetként is hol megjelent ciklusok végén, hol nem, tehát semmire nem következtettem belőle. Egyéb tünetem meg később sem volt, csak a baba mozgása meg a hasam növekedése 😀

márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm 😉😉
márc. 27. 05:52
 13/15 anonim ***** válasza:

Minden ciklusban volt görcsöm, leszakad a méhem érzés, szurkálásom amikor nem voltam terhes.

Amikor sikerült, semmi, de semmi nem volt, mind a kétszer. Szóval az hogy nem érzel semmit, nem jelent semmit.

Dm, rossmannban tuti van érzékeny teszt. Nekem a perdictor mutatta 12.napon, és a Dávid teszt is. 13.napon a clear blue digitalis is.

márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sajnos 5 nappal a nemvárt előtt barnás volt a wc-papíron,vagyis hamarosan meg fog jönni!

Ez a hónap sem sikerült!🥹🥹😡😡😭😭

márc. 27. 14:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Még ne temesd, amíg nem jön meg rendesen. Ritka, de nekem első gyerkőcnél 4 napig volt barnazasom es a nemvárt napján már semmi nem volt. Akkor teszteltem és nekünk babát jelentett (plusz progeszteron hiányt a barnazas)
márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!