Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Virág Natura ciklus tea,...

Virág Natura ciklus tea, méhpempő, trimeszter vitamin?

Figyelt kérdés

Nem sok ez egyszerre? napi egy ciklus tea, 2 db méhpempő kapszula, 2 db trimeszter vitamin?

Nem szeretném túlzásba vinni, egyenlőre nem szedem egyiket sem, csak érdeklődés képpen kérdezem, hátha van valakinek tapasztalata :)



márc. 28. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mióta próbálkoztok? orvosi probléma van-e?

ha eddig egyiket sem szedted szerintem nem ugyanakkor kellene elkezdeni, mert ha mondjuk kitolódik a ciklusod vagy bármi fura tünetet észlelsz, akkor honnan fogod tudni mi okozza?

márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a trimesztert szedd, a másik kettő felesleges.
márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem segített,én folátot szedtem és a ciklus teát igaz,vassal.

2.hónapba sikerült a baba :)

De ezt egyénileg kell kitapasztalni. A méhpempőt nem szedtem,mert pl sokaknak kitolta a ciklusát.

A csoportjába viszont ha benne vagy,ott érdemes olvasgatni,illetve ő is szivesen segít :)

márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2essel értek egyet..

Nekem 100ig jóvolt 2 terhességnél is a trimeszter!!Valamint babatervezéskor is!

márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy éve próbálkozunk.. A trimesztert tavaly szedtem, kb két dobozzal, de nem vettem újra csak most. Azt mondták menjünk egy év után kivizsgálásra.. hát sajnos az lesz.. Nem értem miért nem sikerül :(

Alap nőgyógyászati vizsgálaton minden rendben volt, de tudom bármi más oka lehet amit egy uh során nem látnak.

ápr. 16. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hormonpanelt mindenképp érdemes csináltatni,neked és párodnak is.

Illetve párodnak spermavizsgálat,ha minden rendben,utána az átjárhatósági vizsgálat szokott következni.

Drukkolok nektek!

ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, nagyon rendesek vagytok! ❤️
ápr. 16. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!