Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Gumi nélkül...

Terhes lehetek? Gumi nélkül pár lökés volt

Figyelt kérdés
a barátommal ma megprobáltuk gumi nélkül,de ugy h elötte lenyaltam az elöváladékot róla és alaposan megtakarítottuk a péniszét...mindössze 2 lökés volt aztán még egyszer belémszurta igy,de megint megtakarítottuk elötte a péniszét...terhes lehetek? a menzeszemnek a napokban kéne megjönnie,ami már 2hete késik,de valószinüleg azért, m 2honapja elszakadt a gumi és sürgöségi tablettát vettem be...kérlek irjatok!!!
2009. jan. 5. 00:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Van rá esély , de kicsi . Ne haragudj de miert vagytok ilyen felelotlenek ? Surgossegi tablettát nem lehet szedni minden héten . legkozelebb védekezzetek
2009. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
igen, terhes lehetsz...hulye p..a.Ha mar egyszer elszakadt a gumi, annyi eszed lehetne, h ilyet nem csinalsz.
2009. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ugye már téged nem lehet elvetetni?
2009. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az utolsót komolyan nem értem...milyen h elvetetni?...és az elözönek meg annyit,hogy ha vki szerelmes SAJNOS nem tud gondolkozni amikor ilyen van!de te ezt biztos még nem tapasztaltad!
2009. jan. 5. 00:54
 5/14 anonim válasza:
58%

Héhé, nyugi!

Van rá esély de nagyon kicsi!Várj pár napot és tesztelj ha nem vagy biztos! Az előváladéktól is lehet valaki terhes, de ilyen esetben szerintem az esély elenyésző! Legközelebb inkább tabletta, mint idegeskedés!


SM:)

2009. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:)köszönöm a hasznos választ:)

Sm:)

2009. jan. 5. 01:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a 2. valaszolo vagyok, hat igenis tapasztaltam, mert 1,5 eves kapcsolatban elek, de valahogy sosem szexeltem vedekezes nelkul. Lehet, hogy csak fel kell noni a szexhez is, gondolom nem lehetsz 15nel tobb.
2009. jan. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Már bocs, de baj van a fejeddel...Túl vagy 1 esemény utáni tabin és védekezés nélkül szexelsz????? Szerintem te mindenképpen bébit akarsz összehozni. Ha lenne eszed, védekeznél, pláne, hogy nemrég megtörtént a gumis baleset. Ha fogamzásgátlót szednél, bármikor elkaphatna a hév, mert biztonságban érezheted magad (majdnem 100%-ig).

Kicsi az esély a terhességre, de VAN!!!

Amúgy az esemény utáni tabi sem mindig biztonságo (10-15 %- a tabi ellenére is, hogy teherbe esel). Nem lehet, hogy azért késik, mert teherbe estél a gumis baleset után???

2009. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a gumis baleset 2 honapja volt,azota már megjött a menzeszem és 4szer teszteltem is és negativ lett az összes
2009. jan. 5. 12:08
 10/14 A kérdező kommentje:
honnét veszed?több vagyok,mint 15 és már 2 éve élek nemi életet....szerintem felnöttem már a szexhez rég...
2009. jan. 5. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!