Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szombaton jött meg,amint...

Most szombaton jött meg,amint elmúlik teszteljek és mikor kellene együtt lenni?

Figyelt kérdés

Átlag 29 naposak a ciklusaim!

Kérem valaki magyarázza el hogy a fenében működik ez az egész!

Csináltuk már teszt alapján ok csak 1 hónapig de akkor sem jött össze a baba!!

Nem vagyok már fiatal van 2 gyerkőcünk is,de úgy gondoltuk még bevállalunk még egy babát ,más ilyenkor kezdi az egészet!

42 évesek vagyunk a párom is és én is!!


márc. 31. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#6! Arról, hogy vagy egy közönséges troll vagy, vagy magad se tudod, hány gyereked van, de pár hónapja már lenyomtad itt ezt a hisztit párszor. Tuti, ugyanaz vagy, mert a stílusod egyedi. Bicskanyitogató.

#5

márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez a számolgatás a legrosszabb amit tehetsz. Csak steesszeled magad vele, ami pedig nehezíti a teherbe esést. Legyentek együtt mikor jól esik. Ennyi a titok.
márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Már nem vagy fiatal. Lehet elkéne menned egy kivizsgálásra.
márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Ha átlagos 29 napos ciklusaid vannak, akkor kb. így alakul a dolog:


Menstruáció : március 30 - április 2/4 (nem tudom hány napig szokott tartani)

Ovuláció: április 12-13 környéke

Következő menstruáció pedig kb. április 27.

Április 2. hetében (8-14 között) legyetek együtt bőven, akkor van a legnagyobb esély rá.

Ha pedig április 27-29 között nem jön meg, tesztelj.

Ha ovulációs tesztet is akarsz használni, akkor pedig délutáni vizeletből csináld szintén kb. 8-14. között, mindennap.

márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
#14 Pszichiáterhez...
márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már ne szülj
márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarlak elkeseríteni, de nem mindenkinek sikerül már 40 felett, nekem sem sikerült.

3 gyerekünk van. A kicsi 40 előtt született pár hónappal, előtte volt vetélésem, a nagyok előtt semmi nem volt.

41 évesen lett volna egy beteg baba, utána volt jó pár kémiai, és még 2 missedem utána elengedtem.


Az lh tesztet kezd el a mensi 1 napjától számolva a 9.napon addig amíg + nem lesz + még egy nap hogy lásd tényleg az volt a +.

10-20 óra között kell csinálni, 2 óra pisi szünettel, és ne igyál közte, nagyon muszáj akkor 1-2 kortyot.

Viszont azzal nem tudtok mellé lőni ha 9.naptól 2 naponta együtt vagytok.

Mi elmentünk a fiam előtt dokihoz, 35 felett fél év próbálkozás után lehet vizsgálódni, kár várni egyre öregebbek a petesejtek.

márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

#18 Óh, az időzített szex. Milyen romantikus :)) Még sosem tett tönkre szexuális életet. o.o

Ja, de.

márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse senki nem egyforma, nálunk ment időzítve meg nélküle is, pedig közel 30 éve vagyunk együtt.
márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
Tessék, itt van az ámokfutásod első kérdése. Szeretnéd, hogy linkeljem a többit is, vagy emlékszel már, mit hazudoztál össze?😉
ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!