Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szombaton jött meg,amint...

Most szombaton jött meg,amint elmúlik teszteljek és mikor kellene együtt lenni?

Figyelt kérdés

Átlag 29 naposak a ciklusaim!

Kérem valaki magyarázza el hogy a fenében működik ez az egész!

Csináltuk már teszt alapján ok csak 1 hónapig de akkor sem jött össze a baba!!

Nem vagyok már fiatal van 2 gyerkőcünk is,de úgy gondoltuk még bevállalunk még egy babát ,más ilyenkor kezdi az egészet!

42 évesek vagyunk a párom is és én is!!


márc. 31. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha már van két gyereked akkor mit kell elmagyarázni? Nyilván tudod hogyan müködik a biológia ha kétszer màr megfogant. 42 évesek vagytok,nyilván nem fog egy csettintésre összejönni a baba. Írod, hogy 1 hónapot végigteszteltél még sem lett baba.. Normális.
ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A te korodban ha minden okés,már akkor sincs 25 százalék esély rá,sajnos ilyenkor már csak 5 százalék,de olvass utána,40 év felett rohamosan lecsökken az esély is, persze nem lehetetlen.


Lh tesztet menstruáció után 3 nappal,azaz a 9.ciklusnap érdemes elkezdeni. Pozitív teszt napján és másnap összebújás,de a legjobb a peteérés körül kétnaponta szeretkezni.


Nálunk semmi illúzióromboló nem volt benne soha.

3 gyerekünk van,bár igaz csak egyik gyermekemnél kísértem figyelemmel az ovum,de ebből sosem volt gond,ugyan! :)


Fél év próbálkozás után,ha nem sikerül,akkor pedig kivizsgálás!

ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!