Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges ettol teherbe esni?

Lehetseges ettol teherbe esni?

Figyelt kérdés

(Szűz vagyok)

A barátom az utóbbi pár hétbe 2szer is megujjazott és mindkétszer az ovulációm környékén. (Nem pont aznap, hanem csak a környékén). És az egyik úgy történt, hogy először én kivertem neki, el is ment, aztán eltelt fél óra és utána ujjazott meg. Elvileg a keze nem volt spermás, mert zsepivel törölte le. Közte nem mosott kezet. De mi van ha?? Mennyi az esély erre az egészre? Kétségbe vagyok esve. Most volt pár napja az ovulációm és ilyenkor mindig kemény a mellem, de most nem az. Tudtommal a spermák a levegőn elhalnak. És azt is olvastam hogy ennyi nem is lenne elég hogy valaki teherbe essen. De olvasok olyanokat is hogy valaki így esett teherbe. Kérlek nyugtassatok meg normális válaszokkal.

17/L


ápr. 1. 00:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
79%
Biológia órán lehet nem a telefont kellett volna nyomogatni :)
ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Edukációs szint 2024 magyarország...
ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Másnapos Sárkány válasza:
100%
Nem
ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem eshetsz teherbe attól, hogy kivered valakinek.
ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nem
ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
te verted ki neki, de az ő keze lett spermás?
ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Dugunk, asszonykodunk, de fogalmunk sincs 17 évesen hogy készül a kisbaba... gyönyörű
ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz miért nem mondtad neki hogy mosson kezet??
ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én vertem ki neki, de ő törölte le a spermát. Ezért félek. És utána ujjazott meg
ápr. 1. 09:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem leszel terhes.
ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!